עמוד הבית איתור נזילות בצנרת

איתור נזילות בצנרת

072-3313132

יש לכם נזילה בצנרת של הבית או הגינה? לא יודעים למי לפנות? הגעתם למקום הנכון, אנחנו נעשה לכם סדר בעניינים. מה הגורמים הנפוצים לנזילה בצנרת, איך מאתרים נזילה כזו ומה כדאי לעשות עד שמאתר הנזילות מגיע? כל התשובות לפניכם.

מה גורם לנזילה בצנרת?

נזילה בצנרת מים היא תקלה שנפוצה ברוב המקרים בצנרות מים ישנות מברזל. עם הזמן וכתוצאה מבלאי טבעי של הצנרת, היא פשוט לא עומדת בעומס, נסדקת וקורסת. במצב כזה, מים יתחילו למצוא את דרכם דרך הסדקים אל המקום הנמוך ביותר בבית ויגרמו לנזקים רבים לתשתית של הבית שלכם.

במקרים בהם מדובר בצנרת גלויה, אנחנו נמצאים בסיטואציה פחות מורכבת באופן משמעותי. אולם, כשמדובר בנזילה בצנרת מים סמויה בתוך הקירות או מתחת למרצפות, כאן מתחילה הבעיה. אז במידה ואתם מזהים סימנים שיכולים להעיד על נזילה כזו, מומלץ להזמין כמה שיותר מאתר נזילות שיאתר את הנזילה וימליץ על תיקון מתאים.

כשאנחנו מדברים על סימנים מקדימים אנחנו מתכוונים בין השאר לרטיבות, עובש על הקיר, שינוי גוונים, פטריות ואפילו התנפחות של הקיר מעל לפנלים של הבית. חשוב לציין, במידה והנזילה היא נזילה פעילה, סביר להניח שלא תראו עובש אלא רק רטיבות שהולכת ומתרחבת.

אם אתם רואים עובש ושינויים של צבע בקיר, סביר להניח שמדובר בנזילה לא פעילה שהתייבשה, או בנזילה מינורית ואיטית מאד שכמעט ולא מורגשת.

איך מאתרים נזילה בצנרת?

במידה ומדובר בצנרת המים הסמויה של הבית, קרי צנרת האינסטלציה, אתם צריכים להזמין מאתר נזילות שיבצע איתור נזילות בצנרת. למאתר הנזילות יש מגוון כלים טכנולוגיים על מנת לאתר את הנזילה הסמויה ולהמליץ לכם על תיקון מתאים, כמובן בהתאם לממצאים שאותם הוא מגלה בשטח.

אין ספק שאיתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית היא האופציה הנפוצה והיעילה ביותר כיום, לפחות לכל הקשור לבתי מגורים. מדובר במצלמה שיודעת למעשה לזהות את הבדלי הטמפרטורה באזורים השונים שבקיר ולתרגם אותם לתמונה תרמוגרפית מפורטת.

מאתר הנזילות ינתח את התמונה שהוא מקבל על גבי המסך וינסה לפענח היכן נמצא מקור הנזילה, האם יש מספר מוקדים, מה החומרה שלהם ומה אופי התיקון הנדרש. טכנולוגיה מתקדמת נוספת לאיתור נזילה בצנרת מים היא באמצעות מכשור אקוסטי מיוחד שעובד על גלי קול.

מאתר הנזילות יסרוק את השטח החשוד באמצעות החיישן המיוחד שיאותת כאשר הוא מזהה את גלי הקול והרחשים של הנזילה. כמובן שיש אופציות נוספות לאיתור, כמו חיישן גז ובלון לחץ, אך אין ספק שהמצלמה התרמית היא הטכנולוגיה הנפוצה ביותר כיום בבתי מגורים.

עזרה ראשונה לטיפול בבעיה

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות אחרי שאתם מזמינים מאתר נזילות הוא לחפש את השיבר הראשי של המים ולסגור אותו על מנת לעצור את הנזילה. לאחר מכן, גשו ללוח החשמל של הבית והורידו את המפסק הראשי על מנת שלא תתחשמלו כתוצאה מחדירה של מים לתשתית החשמל שבתוך הקיר.

במידה ומדובר בנזילה או פיצוץ בצנרת המים הגלויה, נסו לפנות את התכולה והרהיטים על מנת שאלה לא יפגעו מהמים. לפני שמאתר הנזילות שלנו מגיע, אנחנו ממליצים לכם להציץ בעצמכם על הקירות ולנסות לאתר בעצמכם את האזור החשוב בנזילה.

זה יעזור לכם לכוון את מאתר הנזילות לאזור החשוד, כך שהוא יוכל לסרוק אך ורק אותו ולא לבזבז זמן יקר.

למה אצלנו?

גילוי נזילות בצנרת עשויה להיות עבודה ארוכה ומורכבת מאד הכולל שימוש במגוון פתרונות וכלים טכנולוגיים שונים. בתוך כך, העבודה הזו צריכה להתבצע אך ורק על ידי מומחים של ממש בתחום ולא חאפרים שטוענים שהם יודעים לאתר נזילות עם העיניים.

לנו יש את המכשור הכי מתקדם בשוק, החל מכלים טכנולוגיים לאיתור נזילות בצנרת המים הנקיים ועד לאיתור נזילות בצנרת תת קרקעית. מכיוון שאנחנו מודעים לדחיפות של הטיפול בנזילה שיש לכם, אנחנו מתחייבים להגיע תוך 40 דקות מהרגע שבו הזמנתם אותנו.

אנחנו נשמח לוות אתכם לאורך כל התהליך ולענות לכם על כל השאלות, גם אם הן מורכבות. אחרי הכל, אנחנו רוצים שתהיו רגועים ותזמינו אותנו בראש שקט.

אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר וקבלו הצעת מחיר משתלמת לאיתור נזילה בצנרת!

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואטסאפ פנייה לאיתור נזילות מומלץ ייעוץ בוואטסאפ