עמוד הבית איתור נזילות בקירות

איתור נזילות בקירות

072-3313132

יש לכם רטיבות בקיר? סימנים של עובש ופטריות? הגעתם למקום הנכון, אנחנו נעשה לכם קצת סדר בבלגאן. במאמר הבא נסביר מה הגורמים הנפוצים לנזילה בקירות, איך מאתרים נזילה כזו וגם, מה מומלץ לעשות עד שמאתר הנזילות מגיע? כל התשובות.

מה גורם לנזילה בקירות?

כשאנחנו מדברים על נזילה בקירות, אנחנו מתכוונים למעשה לנזילה סמויה בצנרת האינסטלציה שנמצאת בתוך הקיר. אז כן, צנרת האינסטלציה של הבית מגיעה היישר מהשיבר הראשי שנמצא למטה ותפקידה הוא להזין את הנקודות השונות בבית במים.

למה הכוונה? לברזים השונים בבית, לבר המים שלכם, למקרר שמייצר קרח, למכונת הכביסה, להשקיה בחצר ועוד נקודות מים רבות אחרות. ברוב המקרים, נזילה בקיר נגרמת כתוצאה מבלאי של הצנרת הזו. בדרך כלל מדובר בצנרת ברזל שמתיישנת, מחידה ומכאן הדרך לנזילה בתוך הקיר היא קצרה.

לכן, כשאנחנו מדברים על טיפול ברטיבות בקיר אנחנו מתכוונים לאיתור מהיר של הגורם לרטיבות, שהיא רק התסמין לתקלה.

איך מאתרים נזילה בקירות?

אם בעבר איתור נזילה בקיר נחשבה לעבודה סיזיפית שמצריכה שבירה נרחבת של הקיר על מנת לחשוף את הצנרת, כיום זה ממש לא המצב. לבעלי המקצוע יש מגוון כלים טכנולוגיים שבאמצעותם הם יכולים לבצע איתור נזילות בקירות ללא הרס.

איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית היא האופציה שנפוצה ואולי היעילה ביותר שעומדת כיום בפני מאתרי הנזילות בתחום. מאתר הנזילות פשוט יסרוק את השטח החשוד בנזילה באמצעות מצלמה מיוחדת, שעל גבי המסך שלה תציג את תוואי הצנרת שבתוך הקיר.

באמצעות התמונה התרמוגרפית שמתקבלת על המסך, מאתר הנזילות יוכל לקבוע היכן נמצא מוקד הנזילה והאם מדובר באחד כזה או במספר מוקדים. אופציה נוספת לאיתור נזילה בקיר היא סריקה באמצעות סריקה עם מכשיר אקוסטי. מדובר במכשיר מיוחד שיודע לזהות הבדלים בין גלי הקול שהוא קולט.

מאתר הנזילות פשוט יסרוק את הקיר באמצעות המכשיר האקוסטי וכשזה יזהה רעשים של נזילות, היא יתריע בפני בעל המקצוע על כך. חיישן גז הוא אופציה נוספת לאיתור רטיבות בקירות. מאתר הנזילות יחדיר לצנרת האינסטלציה שלכם גז חנקן ויסרוק אותה באמצעות החיישן. במקומות שבהם יש דליפת גז החיישן יאותת למאתר הנזילות וכך הוא ידע שיש כשל בצנרת.

עזרה ראשונה לטיפול בבעיה

לפני שאנחנו מדברים אתכם על בזבוז וחשבונות מים גבוהים, חשוב לנו לציין שקודם כל מדובר בתקלה שיכולה לגרום לנזק לבית שלכם וגם לסכנה עבורכם. כמו שבתוך הקירות עוברת צנרת האינסטלציה של הבית, גם תשתית החשמל מסתתרת שם, מה שאומר שיש סיכוי לא קטן שהמים יבואו במגע עם החשמל.

לכן, אנחנו ממליצים לכם להוריד את השלטר הראשי בלוח החשמל, על מנת שלו תימצאו בסכנת התחשמלות. עד שמאתר הנזילות שלנו מגיע, אנחנו ממליצים לכם גם לאתר את השיבר הראשי של המים ולסגור אותו, על מנת לעצור בינתיים את הנזילה.

הסתכלו על הקירות בבית ובדקו בעצמכם אתם מצליחים לראות סימנים של נזילה בתוך הקירות. סיכוי טוב שתוכלו לראות סימנים של רטיבות, עובש ופטריות. במידה וכן, תוכלו לדעת שאתם צריכים להכווין את מאתר הנזילות לאזור הזה, שכן הסבירות ששם נמצא המוקד של הנזילה היא גבוהה מאד.

למה אצלנו?

איתור נזילות מים בקיר זה לא משחק ילדים ואם תתמהמהו עם האיתור והתיקון, אתם עלולים לגרום לנזק שהדרך חזרה ממנו תהיה לא פשוטה. אנחנו נגיע אליכם כמה שיותר מהר על מנת לאתר את הנזילה, ממש 40 דקות לאחר שתקראו לנו, על מנת לאתר את הנזילה ולהמליץ לכם על תיקון.

יש לנו את כל המכשור הכי מתקדם שציינו, מצלמה תרמית לאיתור נזילות, מכשור אקוסטי, חיישן גז, בלון לחץ ואפילו מצלמה לצילום קווי ביוב. כשאתם מזמינים איתור נזילות מאתנו אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שאנחנו שולחים אליכם בעלי מקצוע שהם לא פחות ממומחים בתחום איתור נזילות בכלל, ואיתור נזילות בתוך הקירות בפרט.

לפני שאתם מזמינים את מאתר הנזילות, כנסו לגוגל וכתבו תיקון רטיבות בקיר מחיר. זה יוכל לעזור לכם להבין מה המחיר שמקובל לגבות על איתור נזילות כאלה.

אתם עדיין מחכים? צרו איתנו קשר כמה שיותר מהר, אנחנו מגיעים אליכם ומאתרים!

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואטסאפ פנייה לאיתור נזילות מומלץ ייעוץ בוואטסאפ