עמוד הבית גילוי נזילות

גילוי נזילות

072-3313132

חוששים שיש לכם נזילה בבית? כתמים של רטיבות ועובש על הקיר? הגעתם למקום הנכון, אנחנו ננסה לעזור לכם. במאמר הבא נסביר מה הגורמים הנפוצים לנזילה בבית, איך מאתרים נזילות בבית ומה חשוב לעשות עד שמאתר הנזילות יגיע.

מה גורם לנזילות בבית?

ברוב המקרים, נזילות בבית נגרמות כתוצאה מבלאי של גומיות אטם בכלים סניטריים כאלה ואחרים בבית. הכוונה היא בדרך כלל לנזילות בברזים בבית או לניאגרה של השירותים, שמורידה מים בקצב איטי לכיוון האסלה גם כשלא מדיחים את המים.

במקרים אחרים ומורכבים יותר, אנחנו מדברים על נזילות סמויות בצנרת האינסטלציה שנמצאת בתוך הקיר או מתחת למרצפות של הבית. בדרך כלל נזילות אלה מתרחשות כתוצאה מבלאי טבעי של הצנרת, בדרך כלל צנרת מים מברזל שמתיישנת ומחלידה עם הזמן.

הכשלים הללו מתרחשים במיוחד בנקודות החיבור והזוויות, שם למעשה באה לידי ביטוח החולשה של הצנרת שפשוט לא מצליחה לעמוד בעומס. כמובן שיש גורמים נוספים לנזילות בבית, כמו נזילה בשיבר של הגינה, בצנרת ההשקיה, בנקודת החיבור של האסלה לרצפה ועוד.

איך מגלים נזילות בבית?

גילוי נזילות זו עבודה שעשויה להיות מורכבת והתשובה לשאלה הזו תלויה בסוג הנזילה שיש לכם בבית. בתו התחלה, סביר להניח שבעל המקצוע יבצע בדיקה מקיפה לניאגרות ולברזים בבית. הוא יבדוק שהברזים לא רופפים ושאין נזילת מים קבועה היורדת ממכל הניאגרה אל האסלה מבלי שתבקשו להשיח את המים.

במקרים בהם יש נזילה בצנרת האינסטלציה הסמויה של הבית, בעל המקצוע יצטרך להשתמש בכלים טכנולוגיים מתקדמים על מנת לאתר אותה. האופציה הנפוצה ביותר לאתר נזילה סמויה היא באמצעות מצלמה תרמית. מאתר הנזילות שיגיע הביתה יסרוק את הקיר באמצעות המצלמה התרמית שתציג על גבי מסך מיוחד את מוקד הנזילה.

על מנת לבצע גילוי נזילות בצנרת בעל המקצוע יוכל להשתמש גם בחיישן גז, מכשור אקוסטי, בלון לחץ ועוד כלים מתקדמים ומגוונים אחרים.

עזרה ראשונה לטיפול בבעיה

אם אתם חושדים שיש לכם נזילה בבית, אנחנו ממליצים לכם לסגור את הברז בשיבר הראשי של המים וכך תיצרו את הנזילה, לפחות עד שמאתר הנזילות יגיע. אם אתם חושדים שיש לכם נזילה סמויה בבית, כלומר בתוך הקירות או מתחת למרצפות, אנחנו ממליצים לכם גם להוריד את המפסק הראשי שבלוח החשמל, על מנת למנוע התחשמלות.

ממש כמו צנרת האינסטלציה הסמויה, בתוך הקירות מסתתרת לה גם תשתית החשמל הביתית ואם המים יבואו איתה במגע, אתם נמצאים בסכנה. סיירו בבית ונסו לבדוק בעצמכם האם אתם מזהים רעש של נזילה או רואים סימנים מחשידים על הקירות, כמו עובש או רטיבות.

במידה ומצאתם אזור כזה בבית, ציינו זאת בפני מאתר הנזילות על מנת שיבצע סריקה ראשונית בשטח הזה.

למה אצלנו?

גילוי נזילות מים זה לא משחק ילדים וכל זמן שעובר עלול לגרום לנזקים חמורים יותר. לכן, אנחנו ממליצים לכם להזמין כמה שיותר מהר את מאתר הנזילות. אנחנו מצידנו, מתחייבים להגיע אליכם תוך 40 דקות מהרגע שתתקשרו אלינו, על מנת לצמצם כמה שיותר את הסיכוי לנזקים.

חשוב לנו לציין שלנו יש את המכשור הכי מתקדם והכי מקצועי כיום בשוק לאיתור נזילות, כך שאתם יכולים להיות רגועים שנעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. אנחנו גם מתחייבים לשלוח אליכם מאתר נזילות שהוא לא פחות ממומחה בתחום, בשילוב הכלים המקדמים שלנו אתם נמצאים בידיים הכי טובות שיש.

אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר ואנחנו מגיעים!

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואטסאפ פנייה לאיתור נזילות מומלץ ייעוץ בוואטסאפ