עמוד הבית איתור נזילות בפתח תקווה

איתור נזילות בפתח תקווה

  • אינסטלטור מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • באישור של "ממליצים"
זקוק לאיתור נזילות בפתח תקווה? חייג: 072-3313132

צריכים שירות של איתור נזילות ולא יודעים למי לפנות? כל הבית רטיבות? הגעתם למקום הנכון, אנחנו נסייע לכם בקלות ובמהירות.

השירותים שאנחנו מציעים בפתח תקווה

אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים לאיתור נזילות בפתח תקווה, בין השאר איתור נזילות סמויות בדירה או בגינה. בעלי המקצוע שלנו מבצעים שימוש במגוון רחב של כלים טכנולוגיים המסייעים להם לאתר את הנזילה בקלות ובמהירות.

אנחנו נוכל לאתר לכם את הנזילה הסמויה באמצעות מצלמה תרמית, מכשור אקוסטי, חיישן גז וסיב אופטי לצילום קווי ביוב. אם אתם זקוקים לבדיקה של מומחה נזילות, לאיתור נזילות בקיר או בצנרת, אנחנו הכתובת הבטוחה עבורכם.

תוך כמה זמן אנחנו מגיעים אליכם מרגע הפניה?

אם יש לכם כעת נזילה סמויה בבית, אתם זקוקים לפתרון מהיר ככל שניתן על מנת למזער את הנזקים בבית. לכן, אנחנו מבטיחים להגיע אליכם תוך 40 דקות מהרגע שקראתם לנו, על מנת שתוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם במהירות.

זה לא משנה מתי תזמינו אותנו וגם אם תזמינו איתור נזילות בפתח תקווה בשבת, אנחנו נגיע אליכם במהירות ונספק לכם את המענה המקצועי ביותר. חשוב לציין – נזילות סמויות בבית זה לא משחק ילדים וככל שתתמהמהו, כך סביר להניח שהנזק שייגרם לבית שלכם יהיה גדול יותר, אל תקחו את הסיכון הזה.

כמה זה יעלה לכם?

בכל הקשור למחירים, אם אתם מחפשים איתור נזילות מומלץ בפתח תקווה, כדאי מאד להזמין את המאתר אליכם הביתה על מנת שיוכל להעריך בצורה נכונה את עלות העבודה. בכל מקרה אחר, המחיר עשוי לקפוץ בדירה ואתם עלולים להרגיש מאוכזבים, כך שמומלץ מאד להקדים תרופה למכה.

איתור נזילות בפתח תקווה מחיר:עלות איתור רטיבות בקיר חיצוני נעה בין 1000-1500 ש"ח, ממש כמו העלות של איתור רטיבות בקיר פנימי. עלות בדיקת איטום תקרות וגגות נעה בין 2-4 ש"ח למטר ואילו בדיקת נזילות מים בגגות ובמרפסות נעה בין 2800-3800 ש"ח.

עלות איתור נזילות עם מצלמה תרמית נעה בין 1000-1500 ש"ח ואילו עלות בדיקת נזילות בבית פרטי נעה בין 1500-2300 ש"ח. חשוב כמובן לציין שכל המחירים הללו מתייחסים רק לאיתור עצמו ואינם כוללים את עלות התיקון של הנזילה עצמה.

איך מזמינים את השירות?

אז במידה ואתם זקוקים לשירות שלנו, כל שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לדף צור קשר באתר שלנו ולשלוח לנו את הפרטים שלכם. אנחנו נשמח לחזור אליכם ולייעץ לכם בכל מה שקשור למקרה שלכם וכפי שכבר ציינו, נשמח להעניק לכם שירות איתור נזילות בפתח תקווה 24 שעות.

נשמח כמובן לענות לכם על כל השאלות על מנת שתוכלו להרגיש הכי רגועים להזמין אותנו לאתר לכם את הנזילה. זהו, אין לכם למה להמשיך ולחכות, הזמינו אותנו עוד היום את הנזילה לגלות!

למה אנחנו
שירות 24/7
20 דק’ ואנחנו אצלך
צוות מומלץ
פתרון מקצה לקצה
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואטסאפ פנייה לאיתור נזילות מומלץ ייעוץ בוואטסאפ