עמוד הבית איתור נזילות בגינה

איתור נזילות בגינה

072-3313132

יש לכם נזילה בגינה? חוששים שכל ההשקעה שלכם תרד לטמיון? הגעתם למקום הנכון, אנחנו נאתר לכם את הנזילה בגינה. מה גורם לנזילה בגינה, איך מאתרים נזילה בגינה ומה כדאי לכם לעשות עד שהמאתר יגיע אליכם? כל התשובות לפניכם.

מה גורם לנזילות בגינה?

מערכת ההשקיה של הגינה היא מערכת מורכבת שלא פעם גורמת לתקלות, בין השאר גם לנזילות שלא תמיד קל לאתר או לתקן. מכיוון שמדובר במערכת סמויה ותת קרקעית, במרבית הפעמים אתם לא תדעו שיש לכם נזילה, אלא אם כן מדובר בפיצוץ של ממש.

בדרך כלל, האופציה הנפוצה ביותר לגילוי מקדים של נזילה בגינה היא דווקא באמצעות חשבונות מים מנופחים שחורגים מהצריכה הרגילה שלכם. המקרה היחיד שבו תוכלו לדעת מראש שיש לכם נזילה בגינה הוא במידה והנזילה נובעת מהשיבר הראשי של המים בגינה, מה שנקרא בשפה המקצועית נזילה מצנרת גלויה.

לכן, יש חשיבות מכרעת לכל הקשור באיתור מוקדם של הנזילה, גם על מנת להימנע מחשבונות מים גבוהים וכמובן על מנת למנוע נזקים כבדים לגינה, כאלה שיורידו לטמיון את כל ההשקעה שלכם בחצר.

איך מאתרים נזילות בגינה?

בדומה לנזילות סמויות בתוך הבית, גם במקרה של נזילה בגינה האופציה הנפוצה ביותר היא איתור באמצעות מצלמה תרמית. תפקידה של הנזילה הוא לזהות את הבדלי הטמפרטורה בתוך האדמה ולהציג את ההבדלים הללו על גבי מסך מיוחד באמצעות מגוון רחב של צבעים.

מומחה איתור הנזילות מנתח את התמונה התרמוגרפית שהוא מקבל ויודע להצביע כמעט במדויק על המוקד שבו מתרחשת הנזילה. שיטה נוספת שבה מאתר הנזילות יוכל להשתמש היא איתור באמצעות חיישן גז מיוחד. איך הגז קשור לנזילה בגינה, אתם שואלים?

מאתר הנזילות ימלא את צנרת ההשקיה שלכם בגז חנקן ויסרוק אותה באמצעות חיישן גז מיוחד. במקום שבו יש כשלים בצנרת, הגז ידלוף החוצה. במצב כזה, חיישן הגז יתריע וכך הוא ידע היכן נמצא מוקד הנזילה. כמובן שיש עוד שיטות לאיתור נזילה בגינה, כמו חיישן אקוסטי ובלון לחץ, אך אין ספק שהמצלמה התרמית וחיישן הגז הם הנפוצים והיעילים ביותר כיום.

עזרה ראשונה לטיפול בבעיה

במידה ואתם חוששים שיש לכם נזילה בגינה, זה הזמן לבצע כמה פעולות עד שמאתר הנזילות שלנו יגיע אליכם. ראשית, על מנת לעצור את הנזילה ולהימנע מבזבוז מיותר של מים, מומלץ מאד לסגור את השיבר הראשי של מערכת ההשקיה.

במידה וזה לא עוזר, עליכם לאתר את השיבר הראשי של הדירה ולסגור גם אותו, עד שהנזילה תעצור לחלוטין. חשוב לציין, עודף מים לגינה שלכם פשוט עלול להרוס אותה, וחבל מאד שזה יקרה לאחר כל המאמץ שהשקעתם בה.

לכן, בצעו את הפעולות שציינו במהירות ובמידה ואתם לא מצליחים לאתר את השיבר הראשי של המים, היעזרו בשכנים או מכרים שיכולים למצוא אותו. בנוסף, במידה ומדובר בהצפה של ממש ואתם רואים את המים בעיניים, היינו ממליצים לכם גם להתנתק את אספקת החשמל לבית.

פשוט גשו ללוח החשמל, חפשו את המפסק הראשי, הורידו אותו ונטרלו את סכנת ההתחשמלות עשויה להתרחש כתוצאה של מגע המים עם תשתית החשמל.

למה אצלנו?

אנחנו מודעים לנזקים שנזילה בגינה יכולה לעשות, בין אם מדובר בחשבונות מים גבוהים ובין אם בנזילה שפשוט מאיימת להרוס את הגינה שלכם. לכן, אנחנו מתחייבים להגיע אליכם במהירות, תוך 40 דקות מהרגע שהזמנתם אותנו, על מנת לאתר את הנזילה ולטפל בה כמה שיותר מהר.

בתור חברה שצברה לא מעט שנות ניסיון בתחום איתור הנזילות, אנחנו יכולים להתחייב בפניכם שמאתרי הנזילות שלנו הם לא פחות ממומחים בתחום. השילוב של בעלי המקצוע המעולים שלנו והכלים הטכנולוגיים המתקדמים שיש בידינו, הוא השילוב המנצח שיבטיח איתור מהיר של הנזילה בקלות ובמהירות.

אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, החל משלב הייעוץ, המשך בעבודת האיתור וכמובן לאחריה. אנחנו מבטיחים שנענה לכם על כל השאלות , גם על המורכבות שבהן. בסופו של דבר, אנחנו רוצים שאתם תהיו רגועים ותוכלו להזמין אותנו אליכם הביתה בראש שקט לביצוע העבודה.

אז למה אתם מחכים? התקשרו אלינו עכשיו לקבל הצעת מחיר משתלמת ואנחנו מגיעים להציל את הגינה שלכם!

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואטסאפ פנייה לאיתור נזילות מומלץ ייעוץ בוואטסאפ