עמוד הבית איתור פיצוץ מים בצנרת

איתור פיצוץ מים בצנרת

072-3313132

יש לכם פיצוץ בצינור? אין ספק שמדובר בתקלה לא נעימה, אנחנו ננסה לעשות לכם קצת סדר בלגאן. מה הגורמים לפיצוץ מים בצנרת, איך מאתרים את התקלה ומה חשוב לעשות עד שמאתר הנזילות יגיע אליכם הביתה? כל התשובות לפניכם.

מה גורם לפיצוץ מים בצנרת?

לפני שאנחנו נוגעים בגורמים לפיצוצי מים בצנרת, חשוב מאד לעמוד על ההבדל בין סוגי הצנרות שיש לכם בבית. סוג ראשון של צנרת הוא צנרת גלויה, משמע צנרת שאתם ממש יכולים לראות אותה בעיניים, כמו גם את הפיצוץ שבה אם מתרחש כזה.

סוג שני של צנרת הוא צנרת מים סמויה, שהיא למעשה צנרת האינסטלציה של הבית שנמצאת בתוך הקירות או מתחת למרצפות. הגורם הנפוץ ביותר לפיצוץ בצנרות הללו הוא בלאי טבעי של הצנרת. ברוב המקרים, מדובר בצנרת מים ישנה מברזל, שנוטה להחליד ולהיסדק.

במקרה כזה, נזילה בצנרת לא תאחר לבוא, בין אם מדובר בצנרת גלויה או סמויה. בצנרת גלויה אתם תראו את פרץ המים בעיניים, אך בצנרות סמויות תצטרכו להזמין איתור של הנזילה.

איך מאתרים פיצוץ מים בצנרת?

במידה ויש לכם נזילה בצנרת מים גלויה, מאתר הנזילות לא יצטרך לעשות הרבה על מנת לאתר אותה והוא פשוט יוכל להבחין בה בעיניים ולהמליץ על תיקון מתאים. במידה ויש לכם נזילה סמויה בצנרת האינסטלציה של הבית, מאתר הנזילות יכול להשתמש במגוון רחב של כלים טכנולוגיים מתקדמים העומדים לרשותו.

האופציה הכי נפוצה כיום היא איתור נזילה באמצעות מצלמה שנקראת מצלמה תרמית, שכמו פתרונות טכנולוגיים אחרים, גם היא מייתר את הצורך בשבירה נרחבת של הקיר או המרצפות. אופציה נפוצה נוספת היא איתור הפיצוץ בצנרת באמצעות חיישן גז, שמתאים יותר לאיתור נזילות סמויות ומינוריות יותר.

תחילה, מאתר הנזילות ירוקן את צנרת האינסטלציה שלכם ממים ויזרים לתוכה גז חנקן. לאחר מכן, הוא יסרוק את השטח באמצעות חיישן הגז, שיאותת כאשר ירגיש שיש דליפה מהצנרת. מאתר נזילות מקצועי יוכל לאתר את הפיצוץ בצנרת גם באמצעות מכשור אקוסטי, שגם הוא מתאים לאיתור נזילות בצנרת תת קרקעית.

המכשיר האקוסטי עובד על גלי קול וברגע שהוא מזהה קולות של נזילה, הוא יאותת לבעל המקצוע על כך. אז כפי שאתם רואים, היום מאתרי הנזילות ממש לא צריכים לנחש היכן נמצא הפיצוץ בצינור, יש להם את כל הכלים הטכנולוגיים על מנת לאתר אותו במהירות וביעילות.

עזרה ראשונה לבעיה

נפתח בשורה התחתונה, פיצוץ מים בבית זו תקלת חירום לא נעימה שדרושה לה ההתייחסות המהירה ביותר ככל שניתן. מעבר לעובדה שבזבוז המים הוא עצום, אתם עלולים להימצא בסכנת התחשמלות כתוצאה ממגע של המים הפורצים מהצינור עם תשתית החשמל או מוצרי החשמל בבית.

אז אחרי שאתם מזמינים את מאתר הנזילות ועד שהוא יגיע, אנחנו ממליצים לכם מאד לגשת ללוח החשמל, לאתר את המפסק הראשי בלוח ופשוט להוריד אותו. בנוסף, חפשו את השיבר הראשי של הבית שלכם וסגרו אותו, זה יעזור לכם לעצור את פרץ המים עד שמאתר הנזילות יגיע אליכם.

למה אצלנו?

כפי שציינו, מדובר בתקלת חירום שהתיקון שלה לא סובל דיחוי. לכן, אנחנו נעשה את כל המאמצים על מנת להגיע אליכם תוך 40 דקות מהרגע שבו התקשרתם להזמין אותנו. לנו יש את כל המכשור המתקדם ביותר כדי לאתר את הגורם לפיצוץ בצנרת, במיוחד אם מדובר בצנרת סמויה שבתוך הקיר או מתחת למרצפות.

כמובן שבמידה ואכן מדובר בצנרת סמויה אנחנו נבצע שימוש בכל הכלים העומדים לרשותנו, לרבות שימוש במצלמה תרמית לאיתור נזילות בצנרת, חיישן גז, מכשור אקוסטי ועוד. מאתרי הנזילות שלנו הם בעלי מקצוע שהם לא פחות ממומחים בתחום איתור הנזילות, כאלה שיש מאחוריהם אין ספור שעות של עיסוק בתקלות הללו.

לכן, כשתם מזמינים מאצלנו מאתר נזילות אתם יכולים להיות רגועים שאנחנו נגיע אליכם בזמן, נבצע עבודה מקצועית וכמובן נגבה מכם מחיר הוגן על העבודה. אנחנו כמובן נקפיד ללוות אתכם לאורך כל הדרך, נייעץ לכם, נלווה אתכם במהלך העבודה ולא נשאיר אצלכם שום מקום לספק או סימני שאלה.

קדימה, אין לכם מה להתמהמה, צרו איתנו קשר, קבלו הצעת מחיר ואנחנו בדרך אליכם.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואטסאפ פנייה לאיתור נזילות מומלץ ייעוץ בוואטסאפ