עמוד הבית איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית

איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית

072-3313132

יש לכם רטיבות בקיר? חוששים שיש לכם נזילה סמויה? הגעתם למקום הנכון, הכירו את המצלמה התרמית. במאמר הבא נסביר מה היא מצלמה תרמית לאיתור נזילות, איך מאתרים נזילה באמצעות מצלמה תרמית וגם, מה עושים לפני שמזמינים מאתר נזילות? כל התשובות.

מה היא מצלמה תרמית?

תפקידה של המצלמה התרמית הוא לאתר נזילות בצנרת האינסטלציה הסמויה שנמצאת התוך הקיר או מתחת למרצפות שלנו. המצלמה יודעת לזהות את הפרשי הטמפרטורה בקיר, שבאמצעותם היא מנפה את תוואי הצנרת. על גבי מסך המצלמה תופיע תמונה תרמוגרפית בגוונים של כחול ואדום, כאשר הצבע הכחול מציג את תוואי הצנרת הקרה ואילו הצבע האדום את תוואי הצנרת החמה.

בתוך כך, למצלמה התרמית יש יתרון משמעותי שבא לידי ביטוי בעובדה שהיא חוסכת לכם המון זמן וכאב ראש. אמנם עלות איתור נזילות במצלמה תרמית היא לא זולה, אך בהתחשב בתמונה הכללית זה ישתלם לכם. ברוב המקרים, איתור נזילות במצלמה תרמית מתבצע במהירות ואין צורך לנחש היכן נמצא מקור הנזילה.

בנוסף, המצלמה התרמית מייתרת את הצורך בשבירה נרחבת של הקיר או המרצפות, שכן היא יודעת להצביע במדויק על המקור של הנזילה. כך היא למעשה חוסכת לכם גם את ההוצאה על התיקונים של הקיר.

איך מאתרים נזילה באמצעות מצלמה?

תחילה, מאתר הנזילות יבצע בדיקה ויזואלית של הקיר, יתכן שבמראה עיניים ראשון הוא יוכל להצביע פחות או יותר על המיקום של הנזילה. לאחר מכן, הוא יתחיל לסרוק את השטח החשוד תוך כדי ניתוח מתמיד של התמונה התרמוגרפית המתקבלת על מסך המצלמה.

באמצעות התמונה התרמוגרפית הזו, מאתר הנזילות יוכל לקבוע היכן תוואי זרימת המים התקין משתנה ומתפזר, מה שכמובן מצביע על חור או פיצוץ בצנרת. בתום עבודת האיתור, מאתר הנזילות יפיק דו"ח ממצאים הכולל את הניתוח שלו, את המקור של הנזילה, את מורכבות התקלה וכמובן המלצה להמשך טיפול.

ברוב המקרים, גילוי נזילות תרמי יתבצע ביעילות ובמהירות, אך קחו כמובן בחשבון שבמקרים מורכבים יותר, כשיש למשל כמה מוקדים של נזילה, העבודה עשויה להתארך.

עזרה ראשונה לטיפול בבעיה

במידה ואתם חוששים שיש לכם נזילה סמויה בבית, אנחנו ממליצים לכם לבצע מספר פעולות שיעזרו לכם למזער את הנזקים, עד שמאתר הנזילות יגיע. ראשית, אתרו את השיבר הראשי של הבית וסגרו אותו, כך תמנעו את אספקת המים לצנרת והנזילה תיעצר בשלב מסוים.

נזילה סמויה בבית יכולה לגרום לבזבוז של 3 ליטרים בממוצע ביום, כך שאם אתם לא רוצים שחשבון המים שלכם יהיה מנופח, הקפידו לבצע את הפעולה הזו. בנוסף, במידה ואתם חוששים שיש לכם נזילה בתוך הקיר, אנחנו ממליצים לכם להוריד את המפסק הראשי בלוח החשמל, על מנת להימנע מסכנת התחשמלות וממגע של מים בתשתית החשמל.

אחד הגורמים הנפוצים לנזילה סמויה בבית הוא נזילה בניאגרה. במקרה כזה, המים ימשיכו לרדת על הזמן לכיוון האסלה, גם אם לא לחצתם על לחצן ההדחה. במצב כזה, מומלץ מאד לסגור את ברז הניל שאחראי על אספקת המים לניאגרה, על מנת לעצור את הנזילה ולהימנע מבזבוז של מים.

יש לכם נזילה מהגג? זה הזמן לפנות את כל התכולה שעלולה להיפגע מהמים. אם יש לכם פריטים יקרים כמו פסנתר אא מחשב יקר, זה הזמן לפנות אותם. מומלץ מאוד להציב דלי מתחת למקור הישיר של הנזילה, על מנת למנוע הצפה של מים בחדר. במידה ויש לכם פרקט, סחטו כל הזמן את המים על מנת שהוא לא יתנפח.

למה אצלנו?

אנחנו יודעים שנזילה סמויה בבית זו תקלת חירום לכל דבר, כך שאתם חייבים לקבל את המענה המהיר ביותר. לכן, אנחנו מתחייבים להגיע אליכם תוך 40 דקות בלבד מרגע הפנייה ולספק לכם את המענה המקצועי הטוב ביותר שיש כיום בשוק.

מאתרי הנזילות שלנו הם בעלי מקצוע הם ניסיון רב שנים, כך שאנחנו יכולים לומר בפה מלא שהם לא פחות ממומחים בתחום. איתור נזילות באמצעות מצלמה או כל טכנולוגיה מתקדמת אחרת זה לא משחק ילדים, כך שאנחנו בטוחים שאתם רוצים שהעבודה תתבצע על ידי הטובים ביותר בתחום.

לנו יש את המכשור המתקדם, החכם והמקצועי ביותר בשוק וכשאתם מזמינים איתור נזילות מאצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות.

אז למה אתם מחכים? חייגו אלינו עכשיו, אנחנו באים ומאתרים!

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואטסאפ פנייה לאיתור נזילות מומלץ ייעוץ בוואטסאפ