עמוד הבית איתור נזילות סמויות

איתור נזילות סמויות

072-3313132

יש לכם נזילה סמויה בבית? חשבון המים שלכם מנופח לאחרונה באופן חריג? הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נסביר מה היא נזילה סמויה בבית, איך מאתרים נזילה כזו וגם, מה כדאי לעשות עד שמאתר הנזילות יגיע? כל התשובות לפניכם.

מה היא נזילה סמויה בבית?

סביר להניח שאתם לא יודעים מזה, אך בתוך הקירות ומתחת למרצפות נמצאת צנרת האינסטלציה של הבית. הצנרת הזו עולה היישר מהשיבר הראשי שנמצא למטה מחוץ לבית, מטפסת על קירות הבניין וחודרת בצורה סמויה אל תוך הבית שלכם.

תפקידה של הצנרת הזו היא לספק מים לכל הנקודות בבית, בין אם לברזים השונים, למקרר, למכונת הכביסה ולמדיח. לעיתים, כתוצאה מבלאי טבעי מתרחשים כשלים בצנרת האינסטלציה של הבית, מה שגורם באופן מידי לנזילות סמויות בתוך הקיר או מתחת למרצפות.

מכיוון שמדובר בנזילה סמויה, לכם לא יהיה שום מושג שהיא מתרחשת עד שתבחינו בסימנים מקדימים, כמו רטיבות על הקיר, סימנים של עובש, פטריות או אפילו שינויים של צבע בקיר. כמובן שלא תמיד תוכלו לזהות סימנים מקדימים ולצערנו, הסימן המקדים היחיד שיהיה לכם הוא חשבון מים מנופח בצורה חריגה מהרגיל.

איך מאתרים נזילה סמויה בבית?

כיום בעלי המקצוע כבר לא צריכים לנחש היכן נמצא מוקד הנזילה ועומדים פניהם מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים על מנת לאתר את הנזילה. האופציה הנפוצה ביותר היא איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית, כזו שיודעת לזהות את הבדלי הטמפרטורה בקיר ולהצביע על המוקד של הנזילה באופן מדויק.

מאתר הנזילות פשוט סורק את הקיר באמצעות המצלמה ועל גבי מסך מיוחד הוא יכול לנתח את התמונה התרמוגרפית שהוא מקבל ולהחליט היכן נמצא מוקד הנזילה. אופציה נוספת היא לבצע איתור נזילות באמצעות חיישן גז. מאתר הנזילות ירוקן את הצנרת ממים ויחדיר לתוכה גז חנקן.

לאחר מכן, הוא יסרוק את צנרת המים באמצעות חיישן גז שיודע לזהות היכן קיימת דליפה בצנרת, כך הוא ידע איפה יש נזילה. אופציה נוספת לאיתור נזילה סמויה היא באמצעות מכשור אקוסטי. מאתר הנזילות פשוט יסרוק את הקיר באמצעות מכשיר אקוסטי שיאותת כשהוא מזהה קולות של נזילה.

איתור נזילה סמויה באמצעות בלון לחץ היא אופציה נוספת שעומדת בפני מאתר הנזילות. הוא יחדיר למקטע מסוים בצנרת בלון מיוחד שישמש כפקק ויבדוק אם לחץ המים שבו יורד. במידה וכן, יש נזילה.

עזרה ראשונה לטיפול בבעיה

בנוסף לצנרת האינסטלציה הסמויה שבקיר, נמצאות גם תשתיות נוספות של הבית כמו תשתית החשמל לדוגמא. על מנת להימנע ממגע של המים והחשמל כתוצאה מהנזילה, אנו ממליצים לכם להוריד את המפסק הראשי בלוח ולעצור את אספקת החשמל לדירה.

כמו כן, על מנת לעצור את נזילת המים, אנחנו ממליצים לכם לסגור את השיבר הראשי שנמצא בכניסה לבניין או בחצר שלכם, אם אתם גרים בבית פרטי. במידה ומדובר בנזילה ממושכת, אתם עלולים לקבל חשבון מים מנופח כתוצאה מבזבוז של 3 ליטרים ביום, מנעו את זה ככל שתוכלו.

בכל הקשור לנזילה בבית, בטח ובטח כשמדובר בנזילה סמויה, אנחנו ממליצים לכם לא להתמהמה ולהזמין כמה שיותר מהר מאתר נזילות על מנת למנוע נזקים לתשתית המבנה. לפני שאתם מזמינים מאתר נזילות, אנחנו ממליצים לכם לעשות חיפוש קטן ברשת ולבדוק מה המחיר שמקובל לגבות על איתור כזה.

פשוט כנסו לגוגל, חפשו את הביטוי "איתור נזילות סמויות מחיר" ובדקו מה המחיר הנפוץ של העבודה שאתם צריכים שנבצע.

למה אצלנו?

כפי שכבר הבנתם, נזילה סמויה בבית יכולה לגרום הן לסכנת התחשמלות, הן לנזקים לתשתית המבנה וכמובן גם לחשבון מים מנופח. מכיוון שאנחנו מודעים לכל ההשלכות הללו, אנחנו מבטיחים להגיע אליכם כמה שיותר מהר, ממש 40 דקות לאחר שהתקשרתם להזמין אותנו.

לנו יש את בעלי המקצוע הטובים והאיכותיים בתחום איתור הנזילות בבית, ובנזילות סמויות בפרט, כך שאתם יכולים להיות רגועים שאתם בידיים טובות. השילוב המושלם בין בעלי מקצוע מומחים והמכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר בשוק כיום, יאפשר לנו לבצע עבורכם איתור נזילות ללא הרס, כך שאתם באמת יכולים להיות שקטים לגבי זה.

אז למה אתם מחכים? עם נזילה סמויה בבית לא מתמהמהים, התקשרו עכשיו!

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואטסאפ פנייה לאיתור נזילות מומלץ ייעוץ בוואטסאפ