עמוד הבית איתור נזילות בתל אביב

איתור נזילות בתל אביב

  • אינסטלטור מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • באישור של "ממליצים"
זקוק לאיתור נזילות בתל אביב? חייג: 072-3313132

חוששים שיש לכם נזילה סמויה בבית? זקוקים לשירות של איתור נזילות בתל אביב? הגעתם למקום הנכון, נשמח להגיע אליכם עוד היום.

השירותים שאנחנו מציעים בתל אביב

אם אתם זקוקים לשירות של איתור נזילות בתל אביב, הגעתם לכתובת הנכונה עבורכם, כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים שיספקו מענה לתקלה שלכם. אנחנו נשמח להעניק לכם שירות של בדיקות אל הרס בבית, לרבות איתור נזילות סמויות בגינה, בחצר, בגג או במרזב.

על מנת לאתר את הנזילה בבית שלכם, אנחנו לא חוסכים באמצעים ומבצעים שימוש במגוון כלים מתקדמים שיסייעו לנו לעשות את זה. אנחנו נוכל לאתר כל סוג של נזילה עם מכשור מתקדם כמו חיישן גז, בלון לחץ, מכשור אקוסטי, מצלמות לצילום קווי ביוב ומרזבים ועוד.

תוך כמה זמן אנחנו מגיעים אליכם מרגע הפניה?

בין אם אתם זקוקים לשירות שלנו ביום חול ואפילו אם אתם צריכים איתור נזילות בתל אביב בשבת, אנחנו מתכוונים להגיע אליכם תוך 40 דקות מקסימום מהרגע שהתקשרתם אלינו. זה לא משנה איפה בבית יש לכם נזילה, אתם צריכים להבין שלעיתים מדובר בתקלת חירום שמצריכה מענה מהיר ככל שניתן.

אם לא תאתרו את הנזילה במהירות, היא עלולה לגרום נזק לתשתית של הבית ואף להעמיד אתכם בסכנת התחשמלות, לכן אסור לכם להתמהמה.

כמה זה יעלה לכם?

לפני שאנחנו מתקדמים ומציינים מחירים, חשוב לנו להגיד שהמחירים מתייחסים לעבודת האיתור בלבד ולא לתיקון כל שהוא של שנזילה. בנוסף, חשוב להבין שמדובר במחירים מומלצים ויתכן שינוי כתוצאה ממורכבות העבודה וגודל השטח הנבדק.

איתור נזילות בתל אביב מחיר: עלות בדיקות נזילות מים לבית פרטי נע בין 1500-2300 ש"ח ואילו בדיקות לאיתור נזילות מים במוסדות ציבור נע בין 1000-5000 ש"ח.

עלות איתור נזילות מים בצנרת נעה בין 1000-1500 ש"ח, כך גם עלות איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית.

עלות איתור נזילות מים בבריכה נעה בין 800-1500 ש"ח ואילו איתור נזילת מים בגג תעלה לכם בין 1000-1500 ש"ח.

עלות בדיקת איטום לקירות פנימיים וחיצוניים נעה בין 1000-1500 ש"ח, כמו העלות של בדיקת לחות בבית.

איך מזמינים את השירות?

האמת היא שאתם יכולים להזמין אותנו בקלות ובמהירות, ממש בכל רגע שתחפצו בשירות, גם אם אתם צריכים שירות של איתור נזילות בתל אביב 24 שעות. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להשאיר את הפרטים שלכם בדף צור קשר שנמצא באתר שלנו ואנחנו כבר נחזור אליכם נייעץ לכם.

כמובן שאנחנו כאן לשירותכם לאורך כל הדרך, החל משלב הייעוץ והמשך במענה מהיר מידי גם אחרי העבודה, אם תצטרכו אותנו כמובן. אז אם אתם מחפשים איתור נזילות מומלץ בתל אביב הגעתם למקום הנכון, הזמינו אותנו עוד היום!

למה אנחנו
שירות 24/7
20 דק’ ואנחנו אצלך
צוות מומלץ
פתרון מקצה לקצה
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואטסאפ פנייה לאיתור נזילות מומלץ ייעוץ בוואטסאפ