עמוד הבית איתור רטיבות

איתור רטיבות

072-3313132

יש לכם רטיבות בקיר או בתקרה? חוששים שיש לכם נזילה בבית? הגעתם למקום הנכון, אנחנו נעשה לכם סדר בבלגאן. מה הגורמים לרטיבות בבית, איך מאתרים רטיבות כזו ומה כדאי לעשות עד שמאתר הנזילות מגיע? כל התשובות לפניכם.

מה הגורם לרטיבות בבית?

ברוב המקרים רטיבות בבית נגרמת כתוצאה מנזילה בצנרת האינסטלציה שנמצאת בתוך הקיר או מתחת למרצפות. במצב כזה, אתם תוכלו לראות רטיבות על הקיר, שינויים של צבע, עובש, פטריות ויתכן ותיווצר נפיחות באזור שמעל לפנלים, מה שנקרא בשפה המקצועית רטיבות קפילרית.

כמובן שלא כל סימן של רטיבות מעיד על נזילה בצנרת המים הסמויה של הבית, שכן לעיתים זה יכול להעיד על בעיות איטום. לדוגמא, במידה ואתם מזהים רטיבות באזור האמצעי של התקרה של חדר השינה, סביר להניח שזה מעיד על כשל באיטום ברצפה של השכנים מעליכם ולא על נזילה.

במידה ואתם אכן מזהים סימנים של רטיבות בבית, מומלץ מאד להזמין מאתר נזילות שיתחקה אחר הרטיבות וינסה לאתר את הגורם לה. לא תמיד רטיבות בקיר מעידה על נזילה סמויה מהצנרת, שכן יתכן מאד שיש לכם חדירה של מי גשמים מהקיר החיצוני. מאתר נזילות מקצועי יוכל לפענח את הסיטואציה ולזהות האם מדובר בכשל באיטום או אכן בתקלת אינסטלציה.

איך מאתרים רטיבות בבית?

מאתר הנזילות יסרוק תחילה את האזור של הרטיבות בעיניים וייעזר בניסיון המקצועי שלו על מנת להבין מה יכול להיות הגורם לכך. מאתר נזילות מקצועי ומנוסה יוכל לקבוע האם מדובר בנזילה סמויה בצנרת, או שאולי התקלה היא בכלל תקלת איטום.

על מנת לאתר במדויק את הגורם לנזילה, מאתר הנזילות יוכל לבצע שימוש במגוון פתרונות טכנולוגיים שעומדים לרשותו. בכל הקשור לרטיבות בבתי מגורים, סביר להניח שמאתר הנזילות ינסה לאתר את הנזילה באמצעות מצלמה תרמית.

המצלמה התרמית היא מכשיר טכנולוגי מתקדם שיודע לזהות את הבדלי הטמפרטורה בתוך הקיר ולתרגם אותם לצבעים של כחול ואדום. על גבי המסך של המצלמה תתקבל תמונה תרמוגרפית שאותה מאתר הנזילות ינתח תוך כדי הסריקה של האזור.

באמצעות התמונה הזו הוא יוכל לקבוע היכן נמצא מוקד הנזילה ולייתר את הצורך בשבירה נרחבת של הקיר או הרמה מסיבית של המרצפות בבית. מאתר הנזילות יוכל להשתמש בטכניקות מתקדמות נוספות, כמו בלון לחץ, מכשור אקוסטי או חיישן גז, אך אלה פתרונות שפחות מתאימים לנזילות סמויות בבתי מגורים.

עזרה ראשונה לטיפול בבעיה

אם יש לכם רטיבות בבית והיא מסרבת להתייבש, סביר מאד להניח שיש לכם נזילה סמויה ופעילה בצנרת האינסטלציה. במצב כזה, אתם עלולים לבזבז כמויות גדולות של מים בכל יום, מה שיבוא לידי ביטוי כמובן גם בחשבון המים שלכם בשל הצריכה החריגה.

לאחר שאתם מזמינים מאתר נזילות, סגרו את השיבר הראשי של המים ונסו לעצור את הנזילה ואת בזבוז המים. כמובן שמומלץ מאד לסגור גם את כל הברזים בבית, כולל את ברזי הניל הקטנים שנמצאים בסמוך למדיח הכלים, למכונת הכביסה ולניאגרות בשירותים.

לאחר מכן, אנחנו ממליצים לכם להוריד את החשמל בבית, על מנת שלא תיחשפו לסכנת התחשמלות כתוצאה מהמגע של המים עם תשתית החשמל בקיר. בכל אופן, לפני שאתם מזמינים את מאתר הנזילות, הקפידו לבצע סקר שוק קטן משלכם ולבדוק כמה מקובל לגבות על איתור כזה.

כנסו לאינטרנט וחפשו את המשפט איתור רטיבות מחיר, נסו לברר מראש מה העלות ומה האלמנטים שעשויים לייקר את המחיר.

למה אצלנו?

איתור רטיבות בבית זה לא משחק ילדים וזו עלולה להיות עבודה ארוכה ומורכבת מאד, לכן אתם צריכים שהיא תתבצע על ידי בעלי מקצוע שהם לא פחות ממומחים. אנחנו מתחייבים לשלוח אליכם מאתרי נזילות מקצועיים ביותר, כאלה שיש מאחוריהם עשרות שנות ניסיון בתחום איתור הנזילות.

אנחנו יודעים להציע מגוון של פתרונות טכנולוגיים מהמתקדמים ביותר שיש כיום בשוק, החל ממצלמה תרמית לאיתור נזילות, חיישן גז, חיישן אקוסטי, בלוני לחץ ועוד. בנוסף, אנחנו מתחייבים להגיע אליכם תוך 40 דקות מהרגע בו הזמנתם אותנו, על מנת לספק לכם את המענה המהיר והמקצועי ביותר שניתן.

אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת לאיתור רטיבות בבית!

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואטסאפ פנייה לאיתור נזילות מומלץ ייעוץ בוואטסאפ