עמוד הבית איתור נזילות ברעננה

איתור נזילות ברעננה

  • אינסטלטור מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • באישור של "ממליצים"
זקוק לאיתור נזילות ברעננה? חייג: 072-3313132

גרים ברעננה ואתם מזהים נזילה מהגג? לא יודעים למי לפנות? הגעתם למקום הנכון, אנחנו מתמחים במתן פתרונות מהירים לאיתור נזילות ללא הרס המבנה.

השירותים שאנחנו מציעים ברעננה

חברתנו מציעה מגוון פתרונות מתקדמים לאיתור נזילות ברעננה, לרבות איתור חדירת מי גשמים ואיתור נזילות סמויות אחרות. כמובן שכל הבדיקות שאנחנו מבצעים על מנת לאתר את הנזילות הן בדיקות אל הרס, כאלה שלא גורמות נזק למבנה.

נוכל לאתר עבורכם כל נזילה סמויה, בין אם מדובר בנזילה בקירות, בצנרת ואפילו בקו הביוב הראשי של הבניין באמצעות מצלמה מיוחדת עם סיב אופטי. את הבדיקות אנחנו מבצעים באמצעות מכשור מתקדם כמו מצלמה תרמית, חיישן גז, בלון לחץ, מכשור אקוסטי וסיב אופטי לצילום קווי ביוב.

תוך כמה זמן אנחנו מגיעים אליכם מרגע הפניה?

אם יש לכם עכשיו נזילה בתוך הקירות או מתחת למרצפות של הבית, האמינו לנו שאנחנו בטוחים שאתם נמצאים בסיטואציה מלחיצה ושמדובר בתקלת חירום. לכן, אנחנו מתחייבים להגיע אליכם מהר ככל שנוכל, עד 40 דקות מהרגע שפניתם אלינו לקבל את איתור נזילות מומלץ ברעננה.

המטרה המרכזית שלנו בסופו של דבר היא להעניק לכם את השירות המהיר והמקצועי ביותר, על מנת שתוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם.

כמה זה יעלה לכם?

איתור נזילות ברעננה מחיר:

עלות איתור רטיבות בגג נעה בין 1000-1500 ש"ח, בדומה לעלות של איתור רטיבות בקירות חיצוניים ופנימיים, נזילות מים בצנרת ושימוש במצלמה תרמית.

איתור נזילה בגינה נעה בין 1200-1800 ש"ח ואילו בדיקת נזילות מים בגג ובמרפסות נעה בין 1200-1800 ש"ח.

איתור נזילות מים בבריכה יעלה בין 800-1500 ש"ח ואילו בדיקות לאיתור נזילות מים במוסדות ציבור יעלה בין 1000-5000 ש"ח.

חשוב לציין שהמחירים הללו כוללים את עבודת איתור הנזילה בלבד ולא את התיקון שלה, שיתומחר כמובן בנפרד.

בנוסף, העלויות הללו מתייחסות להזמנה של השירות בשעות העבודה המקובלת. במידה ותצטרכו להזמין איתור נזילות ברעננה בשבת, תצטרכו לשלם תעריף גבוה יותר.

איך מזמינים את השירות?

כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת להזמין אותנו זה להיכנס לדף צור קשר באתר שלנו ולשלוח את הפרטים שלכם. אנחנו נחזור אליכם כמה שיותר מהר על מנת להבין את מהות התקלה ולהציע לכם את הפתרון המתאים ביותר לאיתור של הנזילה.

כמובן שתוכלו להתייעץ איתנו בכל רגע על התקלה שאתם חווים ולשאול אותנו שאלות, אנחנו נענה על כולן על מנת שתוכלו להיות רגועים ושקטים להזמין אותנו. אנחנו מציעים שירות של איתור נזילות ברעננה 24 שעות, כל שלא משנה באיזו שעה תפנו אלינו, אנחנו נדע לתת לכם מענה מקצועי.

אז למה אתם מחכים? כל מה שאתם צריכים זה ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת עוד היום ואנחנו מגיעים.

למה אנחנו
שירות 24/7
20 דק’ ואנחנו אצלך
צוות מומלץ
פתרון מקצה לקצה
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואטסאפ פנייה לאיתור נזילות מומלץ ייעוץ בוואטסאפ