עמוד הבית איתור נזילות מים באמצעות גז

איתור נזילות מים באמצעות גז

072-3313132

יש לכם נזילה בבית? חשבון המים שלכם מנופח לאחרונה? הגעתם למקום הנכון, הכירו את חיישן הגז לאיתור נזילות. במאמר הבא נסביר מה זה איתור נזילות באמצעות חיישן גז, איך מאתרים נזילה באמצעות חיישן גז וגם, מה כדאי לעשות עד שמאתר הנזילות מגיע? כל התשובות לפניכם.

מה זה חיישן גז לאיתור נזילות?

תפקידו של חיישן הגז הוא לאותת כשהוא מזהה ריח של גז הדולף ממוקד מסוים. במקרה שלנו, מדובר בגז שדולף דרך צנרת המים הסמויה של הבית שלכם. אם יש לכם נזילה סמויה בבית, אחת האופציות הנפוצות לאיתור היא באמצעות חיישן גז. מדובר באחת מהטכנולוגיות הנפוצות והמתקדמות ביותר לאיתור נזילות בבית.

בניגוד למצלמה התרמית למשל, חיישן הגז לא עובד על הבדלי טמפרטורה, כי אם באמצעות זיהוי של תרכובת הגז הדולפת מהצנרת שלכם. אז איך זה עובד?

איך מאתרים נזילות באמצעות גז?

תחילה, מאתר הנזילות יסגור את השיבר הראשי על מנת לעצור את אספקת המים לצנרת. לאחר מכן, הוא ירוקן אותה ממים ויחדיר לתוכה גז חנקן. חשוב לציין כבר עכשיו, מדובר כמובן בגז ידידותי לסביבה ואין כל סיכון בשימוש בו, כך שאתם יכולים להיות שקטים ורגועים.

כצנרת המים מלאה בגז חנקן, מאתר הנזילות יתחיל לסרוק אותה באמצעות חיישן גז מיוחד. באזורים שבהם יש כשל בצנרת, סדק או חור, הגז ידלוף החוצה. חיישן הגז יזהה את הגז ויאותת למאתר הנזילות שבמוקד הזה יש כשל בצנרת. מאתר הנזילות ימשיך ויסרוק את הצנרת על מנת לאתר מוקדים נוספים של כשלים בצנרת.

היתרון בטכנולוגיה זו בא לידי ביטוי בכך שמאתר הנזילות לא יצטרך לשבור את הקיר לשווא או לנחש היכן נמצא הכשל. אתם מצדכם גם נמנעים מבלגן ולכלוך רב בבית כתוצאה משבירה נרחבת של הקירות. בנוסף, אתם חוסכים את ההוצאה הכרוכה בתיקון של הקיר, סגירה שלו וריצוף.

עזרה ראשונה לטיפול בבעיה

הזמנתם מאתר נזילות? מעולה, עכשיו אתם צריכים לבצע כמה פעולות שיעצרו את הנזילה עד שהוא מגיע, גם על מנת למנוע בזבוז מיותר של מים וגם למנוע נזק לתשתית הבית שלכם. תחילה, נסו לאתר את השיבר הראשי וסגרו אותו, על מנת לעצור את אספקת המים לחלוטין לצנרת שלכם. במידה ואתם לא מצליחים למצוא, מסו להיעזר בשכן שאולי יודע היכן השעון ממוקם.

אם אתם לא מצליחים לאתר את השיבר הראשי של המים, זה הזמן לפעול נקודתית. בסמוך לכל ברז או כלי סניטרי שמשתמש במים נמצא ברז ניל. התפקיד של הברז הזה הוא לשלוט על אספקת המים של הנקודה. סגרו את כל ברזי הניל בבית, כך לפחות תוכלו להפחית ולעצור זמנית את זרמת המים לנקודות השונות.

לאחר מכן, מומלץ מאד להוריד את המפסק הראשי בלוח החשמל על מנת לעצור את אספקת החשמל לבית. זכרו שיש מים במקומות סמויים שעלולים לבוא במגע עם תשתית החשמל, זה מסוכן מאד.

למה אצלנו?

איתור נזילה בגז זה לא משחק ילדים, אלא מדובר בטכנולוגיה מורכבת מאד שמצריכה ידע וניסיון רב. לנו יש את המכשור המתקדם והחכם ביותר לאיתור נזילות סמויות באמצעות גז, כך שאתם יכולים להיות רגועים. חשוב לציין – איתור נזילות בגז חייב להתבצע על ידי בעלי מקצוע מוסמכים, כמו מאתרי הנזילות שלנו. אחרת, העבודה עלולה לגרום לנזקים חמורים לצנרת, לפיצוצים בצנרת ולתקלות שהדרך חזרה מהן תהיה קשה מאד.

כחברה בעלת ניסיון רב בתחום, אנחנו מתחייבים לשלוח אליכם בעלי מקצוע שהם לא פחות ממומחים בתחום, כך שהאיתור יתבצע בקלות ובמהירות. אנחנו יודעים שמדובר בתקלת חירום שדורשת התייחסות מידית, לכן אנחנו מתחייבים להגיע אליכם ממש תוך 40 דקות מרגע הקריאה שלכם.

לכן, כשאתם מזמינים מאתר נזילות מאתנו אתם יכולים להיות רגועים שאתם נמצאים בידיים טובות ושאנחנו נבצע את העבודה על הצד המקצועי ביותר. לפני שאתם מזמינים את מאתר הנזילות, אנחנו ממליצים לכם לעשות סקר שוק קטן ולבדוק כמה עולה העבודה. פשוט חפשו בגוגל "איתור נזילות בגז מחיר" ובדקו מה המחיר הנפוץ.

אתם עדיין מתמהמהים? כל רגע נוסף שעובר עלול להחמיר את המצב. זה הזמן להתקשר אלינו על מנת להימנע מנזקים!

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואטסאפ פנייה לאיתור נזילות מומלץ ייעוץ בוואטסאפ