עמוד הבית צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב

072-3313132

יש לכם סתימה או נזילה בביוב? נמאס לכם מהצפות ביוב בדירה? הגעתם למקום הנכון, אנחנו נעשה לכם קצת סדר בבלאגן. באילו מקרים תצטרכו לבצע צילום לקו הביוב, איך מצלמים קווי ביוב ומה כדאי לעשות עד שבעל המקצוע מגיע? כל התשובות לפניכם.

באילו מקרים תצטרכו צילום קווי ביוב?

צילום קווי ביוב היא טכנולוגיה חדשנית שנועדה לסייע לבעלי המקצוע בתחום לאתר כשלים הגורמים לנזילות וסתימות ביוב. אם בעבר בעלי המקצוע היו צריכים לשבור קירות ולהרים מרצפות וכבישים על מנת לאתר את הנזילה או הסתימה בקו, כיום המכשור הטכנולוגי פשוט מייתר את הצורך הזה.

ברוב המקרים, תצטרכו להזמין צילום צנרת ביוב כשיש לכם נזילה בצנרת של הביוב, על מנת לדעת מה הגורם לה והיכן נמצא המוקד שלה. במקרים אחרים, תצטרכו להזמין צילום קו ביוב דווקא בשל סתימה בצנרת הביוב. באמצעות צילום קו הביוב, בעל המקצוע יוכל לדעת מה הגורם לסתימה, האם מדובר בשורשים, מגבונים ועוד.

זה נכון שמדובר בעבודה לא זולה שמערבת יכולות טכנולוגיות מתקדמות, אך אם אתם לוקחים בחשבון את העובדה שזה חוסך לכם בלאגן וכמובן כסף של שיפוץ לאחר מכן, זה בהחלט משתלם.

איך מצלמים קווי ביוב?

צילום קווי ביוב מתבצע באמצעות מצלמה מיוחדת בעלת סיב אופטי גמיש במיוחד, בעל המקצוע מחדיר את הסיב האופטי ופשוט מסייר באמצעותו בתוך תוואי הצנרת העמוק. הסיב האופטי הזה מעביר צילום וידאו באיכות גבוה מאד ומשדר אותה על גבי מסך המצלמה שנמצא בידיו של בעל המקצוע.

בעל המקצוע יכול לנתח לעומק את צילום הוידאו וכמובן לקבוע האם יש נזילה או סתימה בצרת וכמובן לקבוע מה הגורמים לתקלה. הוא יוכל לקבוע אם מדובר במגבונים לחים או תחבושות היגייניות שגרמו לנזילה, הוא גם יוכל לקבוע האם שורשים שחדרו לצנרת וגרמו לכשלים ונזילות.

בתום העבודה, בעל המקצוע יפיק לכם דוח ממצאים הכולל את סוג הכשלים, החומרה שלהם, הגורמים וכמובן המלצה להמשך טיפול ותיקון של הצנרת. אופציה נוספת לצילום קווי ביוב היא באמצעות רובוט מיוחד שמחדירים לצנרת הביוב. מדובר בטכנולוגיה מתאימה במיוחד לצנרות ביוב בקוטר גדול במיוחד.

הרובוט פשוט הולך בתוך הצנרת ומצלם אותה ובניגוד למצלמה עם הסיב האופטי, הוא מסוגל גם לבצע תיקונים פשוטים בעצמו.

עזרה ראשונה לבעיה

האמת היא שבכל הקשור לסתימה או נזילה בצנרת הביוב, כל שאנחנו יכולים להמליץ לכם הוא להזמין כמה שיותר מהר צילום קו על מנת לאתר את התקלה ולתקן אותה בזמן. זה לא משנה אם יש לכם סתימה או נזילה בביוב, הנזקים שעלולים להיגרם כתוצאה מהזנחת הצנרת הזו הם כה כבדים, שפשוט לא מומלץ להתמהמה ולקח את הסיכון.

במידה ויש לכם הצפת ביוב בבית, אנחנו ממליצים לכם להוריד כמה שיותר מהר את המפסק הראשי שבלוח החשמל, על מנת להימנע מהתחשמלות. לאחר מכן, נסו לחלץ את התכולה שלכם מהבית, במיוחד את מכשירי החשמל היקרים ואת רהיטי העץ, בשטיחים תמיד תוכלו לטפל מאוחר יותר.

לפני שאתם מזמינים את בעל המקצוע, אנחנו ממליצים לכם לבדוק מה המחיר המקובל על השירות הזה, על מנת שלא ליפול בפח ושלא יעקצו אתכם. כנסו לגוגל וחפשו את הביטוי צילום צנרת ביוב מחיר, זה יעזור לכם לקבל איזה שהוא מושג לקראת מה אתם הולכים.

למה אצלנו?

נזילה או סתימה בביוב זה לא משחק ילדים ואם לא תתקנו את התקלה מהר, אתם עלולים למצוא את עצמכם עם הצפה של מי ביוב כל שני וחמישי. לכן, אתם חייבים לבצע את האיתור כמה שיותר מהר, שכן ללא איתור מקצועי ומהיר לא תוכלו להתקדם לתיקון של התקלה בצנרת.

אנחנו מתחייבים להגיע אליכם במהירות על מנת לאתר את התקלה בביוב, ממש תוך 20 דקות מהרגע שקראתם לנו. יש לנו את המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר בשוק כיום ובשילוב בעלי מקצוע שהם לא פחות ממומחים בתחום, אתם יכולים להיות יותר מרגועים.

אנחנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך, החל מהשלב של ההתייעצות על העבודה, ההגעה אליכם הביתה, האיתור וההמלצה על התיקון.

בקיצור, אין לכם למה להתמהמה. צרו איתנו קשר ואנחנו מגיעים אליכם לאתר את התקלה!

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואטסאפ פנייה לאיתור נזילות מומלץ ייעוץ בוואטסאפ