עמוד הבית איתור נזילות ברמת גן

איתור נזילות ברמת גן

  • אינסטלטור מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • באישור של "ממליצים"
זקוק לאיתור נזילות ברמת גן? חייג: 072-3313132

גרים ברמת גן וחוששים שיש לכם נזילה סמויה בבית? הגעתם למקום הנכון, אנחנו מספקים שירותי איתור נזילות ברמת גן ואת כל סוגי השירותים בתחום ונשמח לסייע לכם!

השירותים שאנחנו מציעים ברמת גן

אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותים בתחום איתור הנזילות הסמויות ואם יש לכם עכשיו נזילה בבית, אתם יכולים להרגיש יותר מרגועים להזמין אותנו אליכם. בין השאר, אננו  ספקי שירות של איתור נזילות סמויות באמצעות מצלמה תרמית, חיישן גז, מכשור אקוסטי ואפילו מצלמת ביוב מיוחדת לאיתור נזילות בצנרת הביוב שלכם.

בנוסף, אנחנו מספקים שירות של איתור נזילה בגג, איתור נזילה בגינה, בדיקת מומחה לנזילות, איתור חדירת מי גשמים ובדיקות אל הרס. זה למעשה היתרון שלנו על המתחרים ברמת גן ובארץ בכלל, בדיקות אל הרס שמאפשרות לנו לבצע איתור נזילות ותיקון שלהן ללא כל הרס לצנרת עצמה ולתשתית המבנה שלכם, כך שאתם נמצאים בידיים טובות.

תוך כמה זמן אנחנו מגיעים אליכם מרגע הפניה?

נזילה סמויה בבית זה לא משחק ילדים ומעבר לעובדה שזה עלול לייקר לכם את חשבון המים, זה עלול לגרום לנזקים כבדים לקירות שלכם בבית ולכן אנחנו מספקים שירות איתור נזילות ברמת גן 24 שעות. אנחנו מבטיחים להגיע אליכם תוך 40 דקות מהרגע שתקראו לנו, על מנת למזער את הנזקים כמה שיותר ושלא תצטרכו להיכנס להוצאות מיותרות בגין הנזקים שנגרמו.

כמה זה יעלה לכם?

איתור נזילות ברמת גן מחיר – בדיקת נזילות מים בגג ומרפסות תעלה לכם בין 2800-3800 ש"ח ואילו עלות בדיקת איטום בגג תעלה לכם בין 2-4 ש"ח למטר רבוע. איתור נזילה סמויה עם מצלמה תרמית יעלה לכם בין 1000-1500 ואילו איתור נזילות מים בבריכה יעלה לכם בין 800-1500 ש"ח. בדיקה לאיתור נזילות מים במוסדות ציבור תעלה לכם בין 1000-1500 ש"ח, כמו גם עלות של בדיקת נזילות במפעלים.

איתור נזילת מים בחצר או בגינה יעלה לכם בין 1200-1800 ש"ח ואילו בדיקת איטום קירות חיצוניים תעלה לכם בין 1000-1500 ש"ח. חשוב לציין, המחירים הללו משתנים באופן תדיר ולכן הם מהווים רק אינדיקציה למחירי השוק. את עלות האיתור של נזילות מומלץ ברמת גן נוכל לתת לכם רק כאשר נבחן את מורכבות העבודה בשטח. אם תצטרכו להזמין איתור נזילות ברמת גן בשבת למשל השירות יעלה יותר.

איך מזמינים את השירות?

האמת היא שזה ממש פשוט להזמין שירות של איתור נזילות דרכינו וכל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לחייג אלינו,  לספר לנו ממש בקצרה איזו נזילה יש לכם ואנחנו כבר נתאים לכם את הטיפול המתאים. אגב, תמיד תוכלו לשלוח לנו את הפרטים שלכם דרך דף צור קשר באתר, אנחנו כבר נחזור אליכם בהקדם וננסה לסייע לכם כמה שיותר מהר.

אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר כבר עכשיו ואנחנו נשלח צוות מקצועי שיאתר את הנזילה בהקדם האפשרי, ויימנע נזקים רבים.

למה אנחנו
שירות 24/7
20 דק’ ואנחנו אצלך
צוות מומלץ
פתרון מקצה לקצה
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואטסאפ פנייה לאיתור נזילות מומלץ ייעוץ בוואטסאפ