עמוד הבית איתור נזילות בחולון

איתור נזילות בחולון

  • אינסטלטור מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • באישור של "ממליצים"
זקוק לאיתור נזילות בחולון? חייג: 072-3313132

גרים בחולון וחשבון המים שלכם גבוה לאחרונה? יתכן מאד שיש לכם נזילה סמויה בבית. המומחים שלנו יודעים לבצע בדיקת איתור נזילות בחולון ללא הרס המבנה במחירים הטובים בישראל!

השירותים שאנחנו מציעים בחולון

אם אתם חושבים להזמין שירות איתור נזילות בחולון, אנחנו נוכל לספק לכם מגוון רחב של שירותים לכל סוגי התקלות בתחום הנזילות הסמויות בבית. בין השאר, אנחנו מספקים שירות של בדיקות אל הרס, גילוי נזילות, צילום קווי ביוב, איתור חדירת מי גשמים, איתור נזילות בגינה ובדירה.

את איתור הנזילות אנחנו מבצעים באמצעות כלים מתקדמים כמו מצלמה תרמית, מצלמות מיוחדות לצילום קווי ביוב, מכשור אקוסטי מתקדם וחיישני גז.

תוך כמה זמן אנחנו מגיעים אליכם מרגע הפניה?

במידה ויש לכם נזילה סמויה בבית ואתם מזהים רטיבות בקיר או מתחת למרצפות, אסור לכם לבזבז זמן יקר. ככל שתתמהמהו כך נזילת המים תוכל לעשות נזק גדול יותר לבית שלכם, נזק שהתיקון שלו יהיה מורכב מאד.

לכן, אנחנו מתחייבים להגיע אליכם עד 40 דקות מהרגע שבו יצרתם איתנו קשר, על מנת שנוכל לספק לכם את המענה המהיר ביותר. גם אם תצטרכו שירות של איתור נזילות בחולון בשבת, אנחנו כבר נמצא את הדרך לספק לכם את המענה המהיר ביותר, גם בשעות עבודה חריגות יותר.

כמה זה יעלה לכם?

עלות העבודה מושפעת ממגוון רחב של פרמטרים, בין השאר השעה שבה הזמנתם את מאתר הנזילות, מורכבות העבודה וגודל השטח שאנחנו נצטרך לסרוק. בנוסף, חשוב גם לציין שעד שמאתר הנזילות לא יגיע אליכם הביתה ויראה את התקלה בעיניים, הוא לא יוכל לתת לכם הצעת מחיר מבוססת על העבודה.

איתור נזילות בחולון מחיר: עלות בדיקת לחות בבית נעה בין 1000-1500 ש"ח, בדומה לעלות של איתור עם מצלמה תרמית, איתור רטיבות בקירות פנימיים וחיצוניים.

עלות בדיקת צנרת ביוב נעה בין 200-400 ש"ח ואילו בדיקת נזילות מים בגג ובמרפסות נעה בין 2800-3800 ש"ח.

עלות איתור רטיבות בגג נעה בין 1000-1500 ש"ח ואילו איתור נזילות מים בבריכה עולה בין 800-1500 ש"ח.

עלות ייצוג בבית משפט על ידי עורך דין וחוות דעת הנדסית נעה בין 1400-1600 ש"ח, למקרים בהם אתם נדרשים להוכיח מי גרם לנזק.

איך מזמינים את השירות?

על מנת לקבל שירות של איתור נזילות מומלץ בחולון, אתם פשוט צריכים להיכנס לאתר שלנו ולשלוח לנו את הפרטים שלכם באמצעות טופס צור קשר.

ברגע שנקבל את הפרטים שלכם, נחזור אליכם מיד, נשמע מכם מה התקלה שאתם חווים ונמליץ לכם על איתור הנזילה. דרך האתר שלנו תוכלו להזמין את השירות כל הזמן, גם אם אתם צריכים שירות של איתור נזילות בחולון 24 שעות.

אז אין לכם למה לחכות, צרו איתנו קשר עכשיו ואנחנו בדרך אליכם!

למה אנחנו
שירות 24/7
20 דק’ ואנחנו אצלך
צוות מומלץ
פתרון מקצה לקצה
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואטסאפ פנייה לאיתור נזילות מומלץ ייעוץ בוואטסאפ