עמוד הבית איתור נזילות בנתניה

איתור נזילות בנתניה

  • אינסטלטור מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • באישור של "ממליצים"
זקוק לאיתור נזילות בנתניה? חייג: 072-3313132

חוששים שיש לכם נזילה סמויה בבית? הגעתם למקום הנכון, אנחנו מספקים את כל סוגי השירותים בתחום ונשמח לסייע לכם!

השירותים שאנחנו מציעים בנתניה

במידה ואתם חוששים שיש לכם נזילה סמויה בבית, תרגישו חופשי להזמין אותנו מכיוון שאנחנו מספקים איתור נזילות נתניה 24 שעות ביממה. בין השאר, אנחנו מספקים שירות איתור באמצעות מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, איתור נזילות מים באמצעות גז, איתור נזילות באמצעות מכשור אקוסטי, איתור נזילות במצלמה תרמית ואיתור נזילות באמצעות מצלמת ביוב.

בנוסף, אנחנו מספקים שירות של איתור חדירת מי גשמים, בדיקת מומחה לנזילות, איתור נזילה סמויה, איתור נזילות בגינה, בדיקות אל הרס ובדיקת מומחה לנזילות. באמצעות שירות של צילום קווי ביוב, נוכל לאתר לכם במדויק את הנזילה בצנרת הביוב שלכם ולהמליץ לכם על תיקון הצנרת ללא הרס לתשתית שלה.

תוך כמה זמן אנחנו מגיעים אליכם מרגע הפניה?

נזילה סמויה בקיר יכולה לגרום לנזקים חמורים לתשתית הקירות שלכם, לרטיבות, עובש, התנפחות ואפילו פגיעה בתשתית החשמל. מעבר לכך, נזילה סמויה בצנרת האינסטלציה עשויה לגרום לבזבוז של 3 ליטרים של מים ביום בממוצע. לכן, במידה ואתם חוששים שיש לכם נזילה סמויה בתוך הקירות, אנחנו ממליצים לכם להזמין כמה שיותר מהר שירות של איתור נזילות בנתניה.

מכיוון שאנחנו מודעים לנזקים שעלולים להיגרם לכם לתשתית המבנה, אנחנו מתחייבים להגיע אליכם תוך 40 דקות מהרגע שתקראו לנו, גם אם תזדקקו לאיתור נזילות בנתניה בשבת. אנחנו נגיע אליכם עם המכשור הכי מתקדם לאיתור נזילות, כך שאתם יכולים להיות יותר מרגועים להזמין אותנו על מנת שתוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם כמה שיותר מהר.

כמה זה יעלה לכם?

איתור נזילות בנתניה מחיר – עלות איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית נעה בין 1000-1500 ש"ח ואילו בדיקת איתור נזילות מים לבתים פרטיים נעה בין 1500-2300 ש"ח. עלות בדיקת איטום קירות פנימיים נעה בין 1000-1500 ש"ח ואילו בדיקת צנרת ביוב נעה בין 200-400 ש"ח. עלות ייצוג בבתי משפט ע"י עורך דין וחוות דעת הנדסית נעה בין 1400-1600 ש"ח ואילו עלות בדיקת לחות נעה בין 1000-1500 ש"ח.

איך מזמינים את השירות?

על מנת להזמין אותנו כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתקשר אלינו כבר עכשיו, לספר לנו בקצרה מה אתם חווים כרגע בבית ואנחנו כבר נגיע אליכם לאתר את הנזילה. אנחנו יודעים שמדובר בעבודה לא זולה ולעיתים קצת מורכבת, לכן נשמח לייעץ לכם בכל זמן ובכל שלב. שלחו לנו את הפרטים שלכם דרך דף צור קשר באתר שלנו ואנחנו נחזור אליכם בהקדם עם כל התשובות.

מחפשים איתור נזילות מומלץ בנתניה? צרו איתנו קשר, אנחנו מגיעים ומאתרים!

למה אנחנו
שירות 24/7
20 דק’ ואנחנו אצלך
צוות מומלץ
פתרון מקצה לקצה
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואטסאפ פנייה לאיתור נזילות מומלץ ייעוץ בוואטסאפ