עמוד הבית בדיקות אל הרס

בדיקות אל הרס

072-3313132

יש לכם נזילה בבית? רטיבות בתקרה או בקיר? הגעתם למקום הנכון, אתם צריכים לבצע בדיקת אל הרס בבית. מה זה בדיקת אל הרס, איך מבצעים אותה ומה היתרונות שלה? כל התשובות לפניכם.

מה זה בדיקות אל הרס?

בדיקות אל הרס הן למעשה שם כולל למגוון רחב של בדיקות המאפשרות לאתר תקלות שונות במערכות סמויות שנמצאות בתוך הקיר או מתחת למרצפות. אחת הבדיקות הנפוצות ביותר בתחום היא סריקה של שטח מסוים בקיר, על מנת לגלות האם יש נזילה בצנרת האינסטלציה שבתוך הקיר.

בדיקה כזו מאפשרת איתור של התקלה מבלי לשבור בצורה נרחבת את הקיר ולבצע כמובן תיקון ממוקד במינימום זמן. אולי מדובר בעבודות לא זולות במיוחד, אך אם נבחן את התמונה כולה, נבין כי הבדיקות הללו חוסכות המון שמן, כאב ראש וכמובן הוצאות על תיקונים של ההרס שהיה נגרם לולא השימוש בהן.

באילו שיטות מבצעים בדיקות אל הרס?

כיום יש מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים המאפשרים לבצע בדיקות אל הרס, בין אם מדובר בתקלות בצנרת האינסטלציה, הביוב, המרזבים ועוד. הבדיקה הנפוצה ביותר בתחום מתבצעת באמצעות מצלמה תרמית, מצלמה מיוחדת שעובדת על גלי אינפרא אדום ומסוגלת לזהות את הבדלי הטמפרטורה באזור הנבדק.

במהלך העבודה, המצלמה תתרגם את הבדלי הטמפרטורה הללו לתמונה ייעודית על גבי מסך ותאפשר למאתר הנזילות לקבוע היכן נמצא מוקד הנזילה. בדיקה נוספת שלא הורסת את המבנה מתבצעת באמצעות חיישן גז מיוחד. בעל המקצוע יחדיר לצנרת המים שלכם גז חנקן ידידותי לסביבה.

לאחר מכן הוא יתחיל לסרוק את הצנרת באמצעות החיישן, שיאותת לו היכן שהוא מזהה שיש דליפה של גז מהצנרת. בדיקה נפוצה נוספת מתבצעת באמצעות מכשור אקוסטי מיוחד. בעל המקצוע יסרוק את הצנרת שלכם באמצעות המכשיר, שיאותת לו כשהוא מזהה רעשים של נזילות.

אם יש לכם תקלה בצנרת הביוב למשל, בעל המקצוע יוכל לבצע בדיקת אל הרס באמצעות מצלמה מיוחדת בעלת סיב אופטי. הסיב האופטי יוחדר לצנרת הביוב ויעביר צילום וידאו באיכות גבוהה, אותו בעל המקצוע יוכל לנתח ולקבוע מה סוג התקלה והחומרה שלה.

בתום העבודה, בעל המקצוע צריך להפיק עבורכם דוח אל הרס שאמור לכלול את כל הממצאים, את התקלות וכמובן הצעה לתיקון מתאים. במידה ואתם צריכים את הדוח הזה לטובת בית המשפט ולהכרעה בכל הקשור לסכסוך בין שכנים, דעו שהוא קביל ושאתם יכולים להיות רגועים.

בכל מקרה, לפני שאתם מזמינים את בעל המקצוע, ודאו שהוא אגן מתכוון להפיק לכם את הדוח הזה כחלק מהתשלום שסגרתם מראש על העבודה של הבדיקה.

מי יכול לבצע בדיקות אל הרס?

בניגוד למה שלקוחות נוטים לחשוב, בדיקות אל הרס היא עבודה למקצוענים בלבד, כאלה שהם לא פחות ממומחים בתחום. ברוב המקרים, מדובר בעבודה מורכבת שדורשת מיומנות רבה שמגיעה אך ורק בזכות ניסיון רב בתחום, מה שכמובן אין לכל אחד.

השימוש בכלים הטכנולוגים המתקדמים שציינו דורש ניסיון רב וידע של שנים, כך שאתם ממש לא רוצים שאיזה חאפר יגיע אליכם ויבצע את הבדיקה. לכן, לפני שאתם שוכרים את שירותיו של בעל מקצוע כזה או אחר, דרשו לדעת מראש איך הוא מתכוון לאתר את התקלה, באילו כלים הוא מתכוון להשתמש ומה הניסיון שלו בתחום.

אם אתם מרגישים שבעל המקצוע שאתם מזמינים הוא לא מספיק איכותי ולא מספיק מנוסה, פשוט המשיכו בחיפושים.

למה אצלנו?

תקלות בצנרת המים או הביוב, כאלה הדורשות בדיקות אל הרס, הן תקלות שעלולות לגרום לנזק רב אם הן לא מקבלות את המענה המקצועי המהיר ביותר. בתוך כך, אנחנו מתחייבים להגיע אליכם מהר ככל שנוכל, על מנת לאתר את התקלה ולתקן אותה, ממש תוך 40 דקות מהרגע שיצרתם איתנו קשר.

אנחנו נוכל לבצע עבורכם בדיקות אל הרס באמצעות מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים שציינו כאן, באמצעות בעלי המקצוע האיכותיים שלנו. זה נכון, עלות בדיקת אל הרס היא לא זולה, אך חשוב לנו שוב לציין שהיא תחסוך מכם המון הוצאות מיותרות על תיקונים, בלגן ולא מעט כאב ראש.

אז למה אתם מחכים? קבלו מאיתנו הצעת מחיר לבדיקת אל הרס עוד היום!

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואטסאפ פנייה לאיתור נזילות מומלץ ייעוץ בוואטסאפ