עמוד הבית איתור חדירת מי גשמים

איתור חדירת מי גשמים

072-3313132

מי הגשמים חודרים דרך הגג והקירות? יש לכם נזילה בבית ולא יודעים למי לפנות? הגעתם למקום הנכון. מה גורם לחדירת מי גשמים לבית, איך מאתרים את מקור החדירה וגם, מה עושים עד שמאתר הנזילות יגיע? כל התשובות לפניכם.

מה גורם לחדירת מי גשמים?

ברוב המקרים, חדירת מי גשמים לדירה נגרמת כתוצאה מכשל באיטום של הגג או הקירות החיצוניים של הבניין. על הגג שלכם יש שכבת איטום של יריעות ביטומניות, זפת או משחות אקריליות כאלה ואחרות, שתפקידה למנוע חדירה של מי הגשמים למבנה.

עם הזמן, כתוצאה מכשל טבעי או נזק שנגרם לשכבת האיטום, מי הגשמים מוצאים את דרכם פנימה וחודרים לתוך הגג. במצב כזה, סביר להניח שתראו כתמים של רטיבות בתקרה, ובמקרים חמורים יותר אפילו טיפות מים שזולגות דרך התקרה.

כמו שעל גג הבניין יש שכבת איטום ששומרת עליו, כך גם למעטפת החיצוניים יש שכבת איטום שתפקידה למנוע חדירה של מים דרך הקירות. ברוב המקרים, מדובר בחומרי איטום שמוחדרים לקיר באמצעות התזה של משחות כאלה ואחרות שפשוט מבודדות את הקיר מהסביבה החיצונית שלו, מהגשמים ומהלחות.

עם הזמן, גם מעטפת האיטום של הקירות החיצוניים עשויה להיפגע ולגרום לחדירת מים לתוך הבית שלכם. גם במצב כזה, סביר להניח שתראו כתמים של רטיבות בקירות, עובש, התפוררות ופטריות. במקרים כאלה, סביר להניח שלא תראו נזילה פעילה של ממש כמו בקירות.

איך מאתרים חדירה של מי גשמים?

על מנת למצוא מה הגורם של הנזילה ומהיכן היא נכנסת לבית, אתם צריכים לבצע איתור חדירת מי גשמים. מי שאמון על העבודה הזו הוא איש מקצוע שנקרא מומחה לאיתור נזילות, שמבצע שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים לאיתור נזילות.

אחד הכלים הכי מתקדמים והכי נפוצים שיש כיום הוא המצלמה התרמית, שבה משתמשים לאיתור נזילות הן כתוצאה מכשלים באיטום והן בשל תקלות אינסטלציה. מאתר הנזילות יבצע סריקה של הקיר או התקרה שלכם בבית באמצעות המצלמה שתסייע לו להבין היכן נמצא מוקד הנזילה.

מאתר הנזילות ינתח את התמונה של המסך, שתסייע לו להבין היכן נמצא המוקד שלח ביותר בגג או בתקרה. בתוך כך, איתור עם מצלמה תרמית יחסוך לכם המון זמן, כסף וכאב ראש ויאפשר לכם לבצע תיקון ממוקד ביותר, שהוא כמובן גם זול יותר.

עזרה ראשונה לטיפול בבעיה

האמת היא שחדירת מי גשמים, במיוחד מהגג, יכולה להיות צרה צרורה וההתמודדות איתה לא תמיד קלה. במיוחד אם מדובר בנזילה פעילה של ממש, אתם עלולים למצוא את עצמכם חסרי אונים מול פרץ המים.

בתוך כך, עליכם לעשות מספר פעולות כמה שיותר מהר על מנת למזער את הנזקים ככל שניתן, עד שמאתר הנזילות יגיע. אז אם מדובר בטפטוף לא רציני מידי של מים מהגג, המצב שלכם יחסית טוב וכל שתצטרכו לעשות זה להציב איזה דלי שיקלוט את המים הזולגים.

אם הנזילה היא מסיבית יותר, אתם נמצאים במצב יחסית מורכב וההמלצה הראשונה שלנו עבורכם היא לנתק את אספקת החשמל לבית. המים הזולגים דרך הגג עלולים לחדור לשקעים ולתשתית החשמל של הבית, מה שיציב אתכם בסכנת התחשמלות מידית.

כעת, זה הזמן לפנות כמה שיותר מהר את התכולה שנמצאת בחדר, את רהיטי העץ ומכשירי החשמל, על מנת שאלה לא יפגעו מהנזילה. אם יש לכם פרקט בחדר, תצטרכו כנראה לעבוד שעות נוספות בפינוי של המים על מנת שהוא לא יתנפח.

לפני שאתם מזמינים את מאתר הנזילות, עשו חיפוש קטן בגוגל של איתור חדירת מי גשמים מחיר, כך שתוכלו לדעת בערך באיזו הוצאה מדובר.

למה אצלנו?

איתור נזילות מי גשם זו לא עבודה שכל בעל מקצוע יכול לבצע ואם תתנו לאיזה חאפר לעשות לכם אותה, סביר להניח שתצאו בנזק גדול יותר. אנחנו מתחייבים לשלוח אליכם בעלי מקצוע שהם מומחים בתחום איתור הנזילות בכלל, ובאיתור חדירת מי גשמים בפרט.

מדובר באנשים שצברו ניסיון רב בתחום, כאלה שיודעים להשתמש בפתרונות טכנולוגיים מהמתקדמים ביותר לאיתור נזילות כיום. אנחנו מודעים לעובדה שאתם נמצאים במצב חירום ולכן אנחנו מתחייבים להגיע אליכם תוך 20 דקות מהרגע שבו יצרתם איתנו קשר והזמנתם אותנו.

אתם עדיין מתמהמהים? צרו איתנו קשר ואנחנו נגיע לאתר את חדירת מי הגשמים!

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואטסאפ פנייה לאיתור נזילות מומלץ ייעוץ בוואטסאפ