עמוד הבית איתור תוואי צנרת

איתור תוואי צנרת

072-3313132

יש לכם תקלה בצנרת תת קרקעית? לא יודעים למי לפנות? הגעתם למקום הנכון, אנחנו ננסה לסייע לכם בסיטואציה. מתי צריך לאתר תוואי צנרת, איך מאתרים תוואי צנרת ומה כדאי לעשות עד שהמומחה שלנו יגיע? כל התשובות לפניכם.

מתי צריך לאתר תוואי צנרת?

איתור תוואי צנרת היא עבודה הנכללת תחת תחום כולל שנקרא איתור תשתיות, והיא מתבצעת במקרים בהם עולה הצורך לדעת היכן ממוקמת הצנרת מתחת לקרקע. ברוב המקרים, עולה הצורך באיתור תוואי צנרת כשמבצעים שינויים כאלה ואחרים בקרקע, כמו הקמה של מבנים חדשים, הזזה של תשתיות קיימות ועוד.

על מנת שלא לפגוע בצנרת הקיימת ולא לגרום לתקלות, יש צורך לאתר במדויק את התוואי שבו ממוקמת הצנרת. לעיתים, יש צורך באיתור תוואי צנרת על מנת לבצע תיקונים כאלה ואחרים בצורה ממוקדת ומדויקת ככל שניתן.

הכוונה היא לתקלות כמו פיצוצים בצנרות שונות, סתימות ונזילות שעל מנת לתקן אותם חובה לאתר לפני כן את התוואי. איתור התוואי ייתר את הצורך בהרמה נרחבת של תשתית הקרקע, יקצר זמנים וכמובן יחסוך הרבה כסף וכאב ראש.

אז אמנם מדובר בעבודה לא זולה במיוחד, אך אם תבחנו את התמונה בכללותה, סביר להניח שזה ישתלם לכם לאורך זמן.

איך מאתרים תוואי צנרת?

אופציה ראשונה לאיתור תוואי צנרת היא באמצעות גלאי מתכות. מדובר בגלאי מיוחד שמאפשר לבעל המקצוע לאתר תשתיות בעומק של עד 10 מטרים. כמובן שגלאי המתכון מתאים יותר למקרים בהם הצנרת עשויה ממתכת, אחרת הוא פשוט לא יהיה אפקטיבי.

במידה ומדובר בתוואי צנרת מחומרים שונים ומגוונים, יש צורך לבצע שימוש במשדר מיוחד שקולט תדרים מהקרקע. מדובר במשדר שמודד את התדרים העולים מהקרקע ויודע להצביע על המקום בו מתרחשים שינויים בתדרים הללו, מה שאומר שבאזור הזה יש צנרת.

בסופו של דבר, לא משנה באיזו טכניקה משתמשים, המטרה היא לשרטט במדויק ככל שניתן את תוואי הצנרת. בתום עבודת האיתור, יש להרים את הקרקע בעדינות ולחשוף לאט את הצנרת, על מנת לוודא שאכן מדובר במיקום המדויק.

בסופו של דבר, אין כמו מראה עיניים על מנת להבטיח שעבודת האיתור שבוצעה בשטח היא מדויקת ונכונה.

עזרה ראשונה לטיפול בבעיה

אנחנו מניחים שאם הזמנתם אותנו לבצע איתור של תוואי צנרת, סביר להניח שיש לכם איזו שהיא תקלה בצנרת. עד שהמומחה שלנו מגיע, אנחנו ממליצים לכם לחדול מכל שימוש בצנרת המים, על מנת למזער נזקים ככל שניתן.

במידה ומדובר בבית פרטי או בניין מגורים, תמיד מומלץ לחפש את השיבר הראשי ולסגור את אספקת המים לצנרת הזו, על מנת למזער נזקים ולהימנע מבזבוז מים. עד שמאתר תוואי הצנרת מגיע, נזו לאסוף את כל הפרטים על התקלה שלכם. האם מדובר בנזילה, בפיצוץ בצנרת, אולי סתימה, כל אלה יסייעו למומחה שלנו להבין מה מטרת העבודה שלו.

לפני שאתם מזמינים את מאתר הנזילות, בצעו בדיקה קטנה בעצמכם וחפשו בגוגל איתור תוואי צנרת מחיר, זה יעזור לכם להבין מה העלות הנפוצה של העבודה. במידה ואתם חוששים שהתקלה בצנרת יכולה לגרום למצב בו מים באים במגע עם חשמל, מומלץ מאד לעצור את אספקת החשמל לבית או לבניין, על מנת שאף אחד לא יתחשמל.

למה אצלנו?

איתור תוואי צנרת זו עבודה מורכבת מאש שדורשת המון ידע מוקדם ולא פחות חשוב מזה, ניסיון רב בתחום. כל ניסיון לחסוך בכסף ולתת את העבודה הזו לאיזה חאפר, פשוט יגרום לפרויקט הזה להיכשל ובמקרים חמורים יותר לנזק לצנרת.

לכן, אנחנו בטוחים שאם תזמינו מאיתנו את השירות, תוכלו להיות רגועים שאנחנו שולחים אליכם בעלי מקצוע שהם לא פחות ממומחים בתחום איתור התשתיות. יש לנו את כל הכלים הטכנולוגיים המתקדמים שיסייעו לנו לבצע איתור מקצועי לכל סוגי הצנרות ובכל תנאי שטח.

אנחנו נהפוך כל אבן על מנת לסייע לכם לאתר את תוואי הצנרת, לאבחן את התקלה אם קיימת כזו וכמובן להציע תיקון מתאים. אנחנו מתחייבים לספק לכם מענה מקצועי מהיר ככל שאנחנו יכולים ונגיע אליכם תוך 20 דקות מהרגע שבו קראתם לנו.

אז אין לכם למה להתמהמה, צרו איתנו קשר ואנחנו נגיע לאתר את תוואי הצנרת!

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואטסאפ פנייה לאיתור נזילות מומלץ ייעוץ בוואטסאפ