עמוד הבית תיקון נזילות מים

תיקון נזילות מים

072-3313132

יש לכם נזילת מים בבית? משתגעים מהרטיבות שבקיר או בתקרה? הגעתם למקום הנכון, אנחנו נעשה לכם קצת סדר. מה הגורמים הנפוצים לנזילות מים בבית, איך מתקנים אותן וגם, מה כדאי לעשות עד שבעל המקצוע יגיע אליכם הביתה? כל התשובות לפניכם.

מה הגורמים לנזילות מים בבית?

אחד הגורמים הנפוצים לנזילות מים בבית הוא נזילת מים בשירותים. ברוב המקרים, הנזילה הזו תבוא לידי ביטוי בזרימה מתמדת של מים מהניאגרה לכיוון האסלה. במצב כזה, יתכן מאד שגומיית האטם של הניאגרה קרועה או יבשה והמים ירדו אל האסלה גם אם לא לחצתם על לחצן ההדחה.

כמובן שנזילה יכולה להתרחש גם במוקדים אחרים בבית, כמו נזילה בברזים או נזילה מהסיפון של הכיור, את הנזילות הללו תוכלו לראות בעיניים כמובן. במקרים מורכבים יותר אתם תחווי נזילה בצנרת האינסטלציה הסמויה של הבית, צנרת נמצאת בדרך כלל בתוך הקיר, לעיתים גם מתחת למרצפות. במצב כזה, יתכן מאד שתוכלו להבחין בסימנים מקדימים כמו רטיבות או עובש שיצטברו על הקירות בבית.

אגב, אם אכן יש לכם נזילה בצנרת המים שמתחת לרצפה, סביר להניח שתוכלו לראות שהחלק התחתון של הקיר, זה שנמצא מעל לפנלים, יתנפח וישנה צבעים, זה נקרא רטיבות קפילרית.

איך מתקנים נזילות מים?

כמובן שאופי התיקון תלוי באופן ישיר בסוג הנזילה שיש לכם בבית. במידה ומדובר בנזילה בניאגרה למשל, בעל המקצוע יוכל להחליף גומיית אטם וסביר להניח שבזה יגמר הסיפור. תיקון נזילות מים בחצר לדוגמא, הוא מקרה שבו בעל המקצוע חייב לאתר קודם את מוקד הנזילה ורק לאחר מכן לתקן אותה.

במידה ומדובר בנזילה בשיבר החשוף של המים בחצר, הוא יוכל לתקן אותה בקלות יחסית. במידה ומדובר בצנרת סמויה, זה עלול להיות יותר מורכב כמובן. במקרים בהם מדובר על תיקון נזילות מים בגג, יתכן ומדובר בכלל בכשל באיטום של הגג ולא בבעיית אינסטלציה. לכן, יש חשיבות מכרעת לכל מה שקשור באיתור של התקלה לפני שפונים לתיקון שלה.

בכל אופן, במידה ומדובר בצנרת סמויה, בעל המקצוע יצטרך לאתר אותה באמצעות מגוון הכלים הטכנולוגיים שעומדים לרשותו. הוא יוכל להשתמש במצלמה תרמית לאיתור נזילות, בחיישן גז, בבלון לחץ או במכשור אקוסטי, כל זאת על מנת להימנע משבירה נרחבת של הקיר ולבצע תיקון ממוקד יותר.

לאחר האיתור של בנזילה, בעל המקצוע יוכל לפתוח את הקיר, לתקן את המקטע התקול או להחליף אותו ולסגור את הקיר.

עזרה ראשונה לטיפול בבעיה

במידה ויש לכם נזילה בבית ואתם לא מצליחים לגלות מהיכן היא מגיעה, אנחנו ממליצים לכם קודם כל לסגור את השיבר הראשי של המים. בנוסף, עד שמאתר הנזילות שלנו יגיע ובמיוחד אם מדובר בנזילה סמויה בתוך הקיר, אנחנו ממליצים לכם להוריד את החשמל בבית על מנת שלא תהיו תחת סכנת התחשמלות כתוצאה ממגע של מים וחשמל.

חשוב לציין – אל תנסו לתקן את התקלה בעצמכם אם אתם לא מבינים בזה. הניאגרה שלכם נוזלת? יתכן מאד שיש תקלה במצוף או במנגנון שלה ומומלץ מאד לא לבצע פעולה שתגרום לנזק חמור יותר. לפני שאתם מזמינים איתור או תיקון של נזילה, נסו לברר קודם מה המחיר הנפוץ על העבודה. פשוט נכנסו לגוגל וחפשו תיקון נזילות מים מחיר, זה יעזור לכם להבין פחות או יותר את טווח המחירים.

למה אצלנו?

זה לא משנה איזו נזילה יש לכם בבית, מדובר בתקלת חירום שאתם חייבים להתייחס אליה כמה שיותר מהר על מנת להימנע מנזקים ומחשבונות מים מנופחים. מכיוון שאנחנו מודעים לחומרת המצב ולנזקים שעלולים לקרות, אנחנו מתחייבים להגיע אליכם תוך 40 דקות מהרגע שהזמנתם אותנו ולספק לכם את המענה המהיר והמקצועי ביותר.

במידה ויש לכם נזילה בצנרת המים הסמויה, מאתר הנזילות שלנו ישמח לאתר לכם אותה באמצעות הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים שעומדים לרשותו. אנחנו מתחייבים לשלוח אליכם בעלי מקצוע שהם לא פחות ממומחים הן בתחום איתור הנזילות והן בתיקון שלהן.

צריכים להתייעץ לפני שאתם מזמינים אותנו? אין שום בעיה, אנחנו נשמח להשיב על כל השאלות שלכם, גם על המורכבות שבהן, על מנת שתרגישו כמה שיותר רגועים.

אתם עדיין מחכים? אתם מתקשרים, אנחנו מגיעים ומתקנים!

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואטסאפ פנייה לאיתור נזילות מומלץ ייעוץ בוואטסאפ